Stopiņu un Ķekavas florbolisti piedzīvo pa diviem zaudējumiem virslīgas čempionātā

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Neveiksmīga nedēļas nogale sanākusi Latvijas florbola virslīgas čempionātā spēlējošajiem Pierīgas vīru klubiem – gan “Apelsīns/Oxdog Ulbroka”, gan “Ķekava” piedzīvoja divus zaudējumus. Ulbrokieši vietu izlēgšanas turnīrā jau garantējuši, ķekaviešiem par ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu vēl nāksies pacīnīties.

“Apelsīns/Oxdog Ulbroka” florbolisti divu dienu laikā paviesojās Cēsīs un Liepājā. Mačā pret virslīgas pamatturnīra uzvarētāju “Lekringu” pirmajā trešdaļā viņi nonāca zaudētājos 1:4, trešā perioda sākumā starpību samazināja līdz minimumam (4:5), taču pamatlaika pēdējās divarpus minūtēs ielaida vēl divus vārtus – 4:7. Pa trim rezultativitātes punktiem viesiem nopelnīja Daniels Jānis Anis (2+1) un Valters Lapiņš (1+2).

Sestdienas spēle Liepājā pret “Kuršiem” Ulbrokas komandai izvērtās pavisam dīvaina. Pēc nospēlētām 14 minūtēm rezultāts bija 6:0 viņu labā, sešas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām – 8:2, taču liepājnieki pamanījās atspēlēties un 37 sekundes līdz beigām izlīdzināja rezultātu. Vēl vairāk – pēcspēlēs metienu sērijā “Kurši” vinnēja 2:0 un sagādāja pretiniekiem sāpīgu zaudējumu 8:9. Pa diviem goliem Ulbrokas kluba labā iemeta Daniels Jānis Anis, Niks Ķuzulis un Valters Lapiņš.

Četrus zaudējumus pēdējās piecās spēlēs piedzīvojuši “Ķekavas” florbolisti, tajā skaitā piektdienas un sestdienas mačos. Mājas spēlē pret “Lielvārde/FatPipe” vienību viņi jau trešajā minūtē nonāca zaudētājos un turpinājumā uz katriem diviem sāncenšu precīzajiem metieniem spēja atbildēt tikai ar vienu – beigās 3:7. Pa vieniem vārtiem iemeta Klāvs Jansons, Kristaps Laugalis un Renāts Degins.

Savukārt dienu vēlāk izbraukuma spēlē pret sporta klubu “Pārgauja” ķekavieši četru vārtu deficītu (2:6, 4:8) spēja samazināt līdz diviem (4:6, 6:8), taču pēdējais vārds piederēja laukuma saimniekiem – 6:11. Renātam Deginam 2+1, Klāvam Jansonam 1+2.

Virslīgas pamatturnīrā vairumam komandu atlicis aizvadīt pa 2-3 spēlēm (kopā 22). Turnīra tabulā, kurā pirmo vietu nodrošinājis Cēsu “Lekrings” (51 punkts 19 spēles), otrā ir “Valmiera” (42 p. 20 sp.), tālāk “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” (39 p. 19 sp.), Talsu NSS/”Krauzers” (34 p. 19 sp.), Kocēnu “Rubene” (33 p. 21 sp.), “Ķekava”, “Irlava/Avant” (abām pa 31 p. 20 sp.), “Pārgauja” (26 p. 21 sp.) un “Kurši” (26 p. 20 sp.).

Regulārās sezonas pēdējās spēles tiks aizvadītas nākamajā nedēļā.