Ķekavas "Auda" izvirzās vadībā Nākotnes līgā, Salaspils "Kengaroos" – Rīgas čempionātā

Foto - FK "Auda" Foto - FK "Auda"

Sekmīgas spēles aizvadījuši vairāki Pierīgas futbola klubi. Pēc uzvarām Ķekavas "Auda" izvirzījusies vadībā pēc ranga otrā spēicāgākajā Latvijas turnīrā Nākotnes līgā, bet Salaspils "Kengaroos" Latvijas trešajā līgā jeb Rīgas čempionātā.

FK “Auda” trešdien savā laukumā uzņēma Saldus sporta skolas/”Leevon” futbolistus un izcīnīja uzvaru 2:0. 11.minūtē rezultātu atklāja Nigērijas leģionārs Olabandžo Ogundži, bet mājinieku pārsvaru otrā puslaika vidū nostiprināja Artūrs Ostapenko.

Turnīra tabulā “Auda” (14 p.) nu par punktu apsteidz FK “Tukums 2000” futbolistus, kuri gan aizvadījuši vienu spēli mazāk. Jau sestdien Ķekavas klubu gaida nopietns pārbaudījums – Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle pret virslīgas vicelīderiem RFS futbolistiem.

Rīgas čempionātā Salaspils sporta kluba “Kengaroos” futbolisti Ādažos ar 4:1 pieveica futbola skolas “Rakari” komandu. Uzvarētāju labā divus vārtus iesita Renārs Zīmelis un pa vieniem Daniils Fogels un Sandis Švāns, bet mājinieku rindās ar goda vārtiem trīs minūtes pirms beigām atzīmējās Jānis Jasenovičs.

Vēl iespaidīgāku panākumu guva Babītes sporta kluba futbolisti, kuri savās mājās Piņķos ar 9:0 sagrāva Rīgas Tehniskās universitātes vienību. Trīs golus iesita Dāniels Ričards Geidāns, pa diviem – Dāvis Sedols un Reinis Pāls, pa vieniem – Artemijs Piļipčuks un Efraims Valutadatils.

Savukārt sporta kluba “Upesciems” komandai mājas spēlē pret “Tente/Beitar” futbolistiem nācās piedzīvot zaudējumu 3:6. 62.minūtē Garkalnes pagasta futbolisti jau bija nonākuši zaudētājos 0:5, bet atlikušajā laikā ar vārtu guvumiem izcēlās Kristaps Žīgurs, Gunārs Mazvērsītis un Mārcis Zicmanis.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā SK “Kengaroos” ar 24 punktiem 9 spēlēs ir pirmajā vietā, Babītes sporta klubs – ceturtajā (19 p. 8 sp.), SK “Upesciems” – piektajā (14 p. 10 sp.), FS “Rakari” – septītajā (9 p. 10 sp.) un “ASK Kadaga” – devītajā (3 p. 9 sp.).