Menu
 

Ūdens temperatūra Rīgas līcī svārstās desmit grādu robežās

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Austrumu, dienvidaustrumu vēja dēļ ūdens temperatūra vietām Rīgas līča piekrastē noslīdējusi zem +15 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Skultes ostā, Saulkrastu apkaimē, ūdens temperatūra pēdējās divās diennaktīs svārstījusies +13..+16 grādu robežās un pirmdien plkst.7.40 bija +14,4 grādi.

Arī Rojas ostā ūdens temperatūra pēdējā diennaktī pazeminājusies no +22 līdz +14,5 grādiem.

Savukārt Kolkā un Mērsragā pirmdienas rītā saglabājas aptuveni +24 grādus silts ūdens. Ventspils ostā ūdens temperatūra ir +19 grādi.

Saskaņā ar pašvaldību ziņoto svētdien Jūrmalas peldvietās ūdens temperatūra visas dienas garumā bija +21..+22 grādi, arī Liepājas pludmalē svētdienas rītā bija +22 grādus silts ūdens.

Lielākajā daļā upju un ezeru ūdens temperatūra pirmdienas rītā ir +21..+25 grādi. Dažās mazākās un straujākās upēs, kā arī noēnotās upēs un vietās, kur ieplūst avoti, ūdens temperatūra ir +16..+20 grādi.

Šonedēļ, laikam kļūstot karstākam, paaugstināsies ūdens temperatūra upēs un ezeros. Vējš bieži pūtīs no dienvidiem, dienvidaustrumiem, tādēļ ūdens temperatūra jūrā Latvijas piekrastē var strauji mainīties.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.