Menu
 

Siguldā iestājies krāšņs rudens; novadā notiek dažādi pasākumi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Ginta Zīverte Foto - Ginta Zīverte

Līdz ar krāšņajām rudens lapām Gaujas senielejā Siguldā šajā nedēļas nogalē var piedalīties dažādos pasākumos, kurus var apvienot ar pastaigu pa dabas takām krāsainajā Siguldā, vēsta novada pašvaldība.

Triju dienu garumā Siguldas pils kvartālā tiks aizvadīts zaļā dzīvesveida festivāls “GreenFest’21”, kura laikā tiks aktualizēta vides tēma Siguldā, Gaujas Nacionālajā parkā, kā arī Latvijā un pasaulē kopumā. Šajā festivālā, kā ierasts, pulcējas videi draudzīgu ideju pārstāvji un eksperti.

Tāpat pils dārzā notiks dabas un piedzīvojumu terapijas “Adventure Therapy” aktivitātes – konference un meistarklases. Savukārt mākslas baudītāji varēs apmeklēt vairākus kultūras pasākumus – jauniešu deju kolektīva “Vizbulīte” koncertu kultūras centrā “Siguldas devons”, kā arī aplūkot izstādes.

Atpūtas un sporta cienītāji ir aicināti piedalīties tradicionālajās orientēšanās sacensībās “Siguldas rudens”. Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6, Siguldā, vai pie Gūtmaņalas var iepazīties ar interesantiem pastaigu maršrutiem gan dabā, gan pilsētvidē. Krāšņi rudens skati vērojami no Siguldas Jaunās pils torņa, Turaidas muzejrezervātā, Paradīzes kalnā, Ķeizarskatā, Siguldas Svētku laukumā, Krimuldas muižā un daudzajās dabas takās, kuras šķērso kājinieku tilts pie Velnalas.

Siguldas novada pašvaldībā arī atgādina, ka saistībā ar ceļa posma P8 pārbūves darbiem satiksme Gaujas senielejā ir apgrūtināta un jārēķinās ar papildu laiku. Zelta rudens nedēļas nogalēs satiksmes uzraudzību P8 ceļa posmā, kā arī svarīgākajos ceļu krustojumus Siguldas pilsētā veiks Siguldas novada pašvaldības policija, sadarbojoties ar Valsts policiju un Zemessardzi. Dodoties uz piedzīvojumu un atpūtas parku “Tarzāns”, autovadītāji aicināti izmantot stāvlaukumus pie Siguldas Svētku laukuma un Siguldas poliklīnikas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.