Menu
 

Sestdien notiks Mellužu gadatirgus un balle ar grupu "Menuets"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Sestdien, 10.septembrī, Mellužu estrādes parkā notiks Mellužu gadatirgus ar rudens veltēm un amatnieku labumiem, kā arī izklaidēm lieliem un maziem. Tirdziņš darbu sāks plkst.11.00 un notiks līdz plkst.18.00, vakarā no plkst.21.00 Mellužu estrādē notiks rudens balle ar grupu “Menuets”.

Jūrmalas valstspilsētas administrācija informēja, ka gadatirgū būs iespējams iegādāties Latvijas zemnieku, amatnieku un mājražotāju produkciju. No plkst.13.00 līdz 15.00 uzstāsies tautas deju kolektīvi no Jūrmalas, Talsiem un Rīgas, plkst.15.30–17.00 muzicēs folkloras kopa “Mare”.

No plkst.12.00 darbosies “Romantisko vēstuļu darbnīca”, kurā varēs sagatavot sirsnīgas vēstules, ko pierakstīs rakstvedis un nodrukās 100 gadus sena drukājamā mašīna. “Ūsiņu darbnīcā” mazākie apmeklētāji varēs iegūt jaunus sejas akcentus. Savukārt spēkavīru fotostendā visa ģimene varēs pavingrot, izmēģināt savus spēkus svaru stieņa un bumbu celšanā un to iemūžināt fotogrāfijā.  

Plkst.17.00 – Jūrmalas teātra dziesmu spēle “Dzīve – rūtaina kā deķis” dažāda vecuma klausītājiem. No plkst.21.00 līdz pusnaktij Mellužu estrādē rudens balle, uzstāsies grupa “Menuets”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.