Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 03 Septembris 2018

Otrdien vietām līs un dārdēs pērkons

Otrdien vietām Latvijā - īpaši valsts austrumu daļā - gaidāms lietus, lokāli arī stipras pērkona lietusgāzes, prognozē sinoptiķi. Nakts pārsvarā aizritēs bez nokrišņiem, Latgalē jau agrā rītā iespējams pērkona negaiss. Vietām valstī veidosies migla. Gaisa temperatūra būs +11..+17 grādu.

Lasīt vairāk...

Labākā autoskola Saulkrastos – Presto!

Ja vēlies ietaupīt vismaz 20% no kopējām izmaksām, kas saistītas ar vadītāja apliecības iegūšanu, tad ir jāizvēlas autoskola Presto, kas savus pakalpojumus piedāvā jau 26 filiālēs visā Latvijā! Kvalitāte, attieksme, jauninājumi tehnoloģiskajā risinājumā viennozīmīgi atšķir Presto no citām, vairāk nekā 200 autoskolām Latvijā un Saulkrastos.

Lasīt vairāk...

Jauno mācību gadu Siguldas novada bērnudārzos un skolās sāk vairāk nekā 3100 audzēkņu (papildināta)

2018./2019.mācību gadā mācības Siguldas novada bērnudārzos un skolās uzsāk vairāk nekā 3100 audzēkņu. Šajā mācību gadā sešās Siguldas novada vispārizglītojošajās skolās mācības uzsāks vairāk nekā 2400 skolēnu, kurus izglītos gandrīz 240 pedagogu, šis būs pirmais mācību gads vairāk nekā 270 pirmklasniekiem.

Lasīt vairāk...

Valsts prezidents pirmajā skolas dienā sveic Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, sveicot Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus ar jaunā mācību gada sākumu un ģimnāzijas 100 gadu jubileju, pirmdien teica: “Zīmīgi, ka tā ir vienu dienu vecāka par mūsu valsti, tā apliecinot, ka Latvijas valsts dibināšana, veidošana un attīstība jau kopš valsts pirmssākumiem neatraujami bija, ir un būs saistīta ar izglītotiem un zinošiem cilvēkiem."

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.