Menu
 

Ceturtdiena, 22 Septembris 2022

Pavļuts: Ja mediķu prasības netiks pildītas, būs jārēķinās ar vērienīgiem protestiem

Jārēķinās ar to, ka mediķi sekos līdzi nākamo gadu valsts budžeta veidošanai un iestāsies par to, lai finansējums atalgojuma palielināšanai būtu, bet, ja mediķu prasības netiks pildītas, būs sagaidāmi vērienīgi protesti, ceturtdien pēc Veselības ministrijas (VM) tikšanās ar ārstniecības nozares organizācijām sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Lasīt vairāk...

Akcijā "Sasildi Ukrainu" aicina ziedot silto apģērbu, segas un sildītājus

Latvijas Samariešu apvienība (LSA) aicina neaizmirst karadarbībā cietušos ukraiņu civiliedzīvotājus un, aktualizējot sezonāli nepieciešamās preces un produktus, uzsāk akciju “Sasildi Ukrainu”, kuras laikā līdz 1.novembrim aicina ziedot vīriešu, sieviešu un bērnu silto apģērbu, segas, pārvietojamos sildītājus, termosus un citas preces, kas palīdzēs sasildīties.

Lasīt vairāk...

2.X Carnikavas rudens "Zibens kross"

  • Publicēts Sports

2.oktobrī no plkst.10.30 sporta un aktīvās atpūtas parkā “Zibeņi” norisināsies tradicionālais Carnikavas rudens "Zibens kross". Pirmās startēs bērnu grupas (SV4 – SV12) 260-820 metru distancēs. SV14, SV16, SV18, SV40, SV50, SV Tautas, SV Elites un Supersmagajai grupai 2-8 km distancēs starts tiks dots plkst.12.00. Pieteikšanās elektroniski līdz 29.septembrim plkst. 16.30.

Lasīt vairāk...

"Altum": Uzņēmumi atbalstam energoefektivitātes paaugstināšanai varēs pieteikties no oktobra beigām

Uzņēmumi atbalstam energoefektivitātes paaugstināšanai, atjaunojamo energoresursu (AER) tehnoloģiju plašākai izmantošanai un elektroauto iegādei varēs pieteikties no oktobra beigām, ceturtdien "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" ("Altum") un Ekonomikas ministrijas (EM) rīkotajā diskusijā sacīja "Altum" valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš.

Lasīt vairāk...

1.X Jauno sportistu atlase bobslejā Murjāņos

  • Publicēts Sports

1.oktobrī plkst.12.00 Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā notiks bobsleja jauno sportistu atlase. Uz bobslejistu atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši, vēlams, no 16 līdz 26 gadu vecumam. Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs. Bobsleja atlases testu programmā būs 30 metru skrējiens gaitā un bobsleja trenažiera stumšana.

Lasīt vairāk...

1.-2.X Starptautiskais džudo turnīrs "Zelta rudens" Ādažos

  • Publicēts Sports

1.un 2.oktobrī no plkst.11.00 Ādažu Sporta centrā norisināsies starptautiskais džudo turnīrs jauniešiem "Zelta rudens 2022". Sestdien pirmie uz tatami izies U16 un U21 vecuma grupu sportisti un plkst.15.00 – U10 un U18 grupu sportisti. Svētdien plkst.11.00 sacensības sāks U12 grupas džudisti, bet plkst.15.00 – U14 grupas džudisti.

Lasīt vairāk...

Saeima konceptuāli atbalsta latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas statusa nodrošināšanas likuma projektu

Lai izskaustu nostiprinājušos praksi ikdienas saziņā darba vidē un pakalpojumu sniegšanā līdztekus izmantot latviešu un krievu valodu, kā arī nodrošinātu iespējas visiem Latvijas iedzīvotājiem ikdienā lietot valsts valodu vai apgūt to, Saeima ceturtdien konceptuāli atbalstīja latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas statusa nodrošināšanas likuma projektu. Lai likuma grozījumi stātos spēkā, tie Saeimai jāatbalsta vēl divos lasījumos. 

Lasīt vairāk...

1.X Rudens pārgājieni Siguldā, Saulkrastos un Ķekavā

1.oktobrī Pierīgā paredzēti vairāki rudens pārgājieni. Plkst.9.00 Siguldas dzelzceļa stacijā sāksies “Soli pa solim” rīkotais pārgājiens “Siguldas kalniņi” (32 km, 8 stundas), kurā iekļauts daudz kāpumu un ainavisku skatu uz Gaujas Nacionālā parka panorāmu – Paradīzes kalns, Dainu kalns, Krimulda, Ķeizarskats. Pārgājiena laikā plānots uzkāpt vismaz 1000 m uz augšu, kas ir pielīdzināms kārtīgai pastaigai Alpos vai Tatros.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.