Menu
 

Sāksies uzņemšana Jūrmalas Biznesa inkubatora programmās

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas Biznesa inkubators izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai. Pieteikumu pieņemšana notiks no 2019. gada 30. augusta līdz 20. septembrim.

Pieteikumus varēs iesniegt klātienē jaunrades festivālā "iNOVUSS" Biznesa inkubatoru koprades terasē, kā arī elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2019. gada 20. septembra plkst. 23.59. Interesenti aicināti apmeklēt Info stundu Jūrmalā, Piestātnes ielā 11A, 4. septembrī plkst. 16.00 vai Mārupes Biznesa vēstniecībā (Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes novads) 5. septembrī plkst. 16.00, informē Jūrmalas pilsētas domē un Olaines novada pašvaldībā.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām uzņēmējiem saistošām tēmām, kas palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā, skaidro LIAA pārstāvji.

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Tāpat iespējams saņemt grantu līdz 10 000 eiro pakalpojuma izmaksu segšanai un līdz 5000 eiro ražošanas iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Jūrmalas Biznesa inkubatorā šobrīd ir 64 dalībnieki, no tiem 38 uzņemti inkubācijas programmā un 26 testē savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū ir tādi uzņēmumi kā vegānu kosmētikas zīmols "Vegan Fox", ēdamās kafijas zīmols "Coffe Pixels", dabisku sīrupu un saldumu ražotājs "Gi Line", interaktīva sejas kustību spēle un palīgs logopēdiem darbā ar bērniem "CheeksUp", energoefektīvu moduļu māju ražotājs "Scandi Home", universāls muslis brokastu un konditorejas izstrādājumu pagatavošanai "Smalkais muslis", iekārtas propāna gāzes izmantošanai dīzeļa dzinējos izstrādātāji "Artusystem", komunikāciju prasmju attīstīšanas platforma "Asya", kostīmu tērpu ražotāji "Divendi" un citi uzņēmumi, vēsta Jūrmalas pilsētas domē.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros. Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: inkubatori.magneticlatvia.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.