Menu
 

Siguldas iedzīvotājus aicina paust viedokli par siltumenerģijas tarifu projektu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina Siguldas iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Wesemann-Sigulda” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Siguldas pilsētai. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 4. septembrī plkst. 12.00 Siguldas kultūras centrā Pils ielā 10, Siguldā, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Ņemot vērā realizēto Kohēzijas fonda projektu un dažādu izmaksu izmaiņas, SIA “Wesemann-Sigulda” SPRK ir iesniedzis jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Siguldas pilsētai. Tas aprēķināts tabulas veidā pie dažādām dabasgāzes cenām. Proti, pie dabasgāzes cenas 23,00 EUR/MWh siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekts aprēķināts 65,95 EUR/MWh, kas ir par 8,3% lielāks nekā pašreiz piemērojamais tarifs (60,92 EUR/MWh), informē SPRK sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Lazdiņa.

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Wesemann-Sigulda” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts nav galīgs un vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt līdz 3. septembrim, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr. 67873184. Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā, vēsta I. Lazdiņa. Iepazīties ar SIA “Wesemann-Sigulda” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK tīmekļvietnē

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, SPRK pārstāve lūdz parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.