Menu
 

"Madara Cosmetics" koncerna apgrozījums deviņos mēnešos pieaudzis par gandrīz 19%

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Kosmētikas ražotāja "Madara Cosmetics" koncerna apgrozījums šogad deviņos mēnešos bija 8,266 miljoni eiro, kas ir par gandrīz 19% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā, teikts kompānijas sniegtā informācijā biržai "Nasdaq Riga".

Tostarp 2019.gada trešajā ceturksnī "Madara Cosmetics" koncerna apgrozījums salīdzinājumā ar 2018.gada trešo ceturksni pieaudzis par 16%, sasniedzot 2,675 miljonus eiro. Latvijā koncerna pārdošanas apmēri trešajā ceturksnī palielinājušies par 5%, pārējās Eiropas Savienības valstīs - par 22%, savukārt ārpus Eiropas Savienības - par 5%.

"Trešais ceturksnis ir bijis stratēģiski nozīmīgs uzņēmuma darbībai - 26.septembrī uzņēmums aizsāka "makeup" produktu tirdzniecību un sagaida pozitīvu ietekmi uz finanšu rādītājiem turpmākajos periodos," teikts paziņojumā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2018.gada deviņos mēnešos "Madara Cosmetics" koncerna apgrozījums bija 6,958 miljoni eiro, tostarp trešajā ceturksnī - 2,298 miljoni eiro.

Kompānijas lielākie īpašnieki ir Uldis Iltners (24,08%), Lote Tisenkopfa Iltnere (23,92%), Somijas "Transmeri Group Ab" (23,09%), Zane Tamane (7,61%) un Liene Drāzniece (6,83%). "Madara Cosmetics" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" alternatīvajā tirgū "First North".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.