Menu
 

Lidosta "Rīga" janvārī apkalpojusi par 12,2% vairāk pasažieru

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: riga-airport.com Foto: riga-airport.com

Lidosta "Rīga" 2020. gadu ir uzsākusi ar iespaidīgu pasažieru skaita pieaugumu par 12,2%, liecina operatīvie dati par lidostas darbības rezultātiem 2020. gada janvārī.

2020. gada pirmajā mēnesī lidostā "Rīga" apkalpots jau vairāk nekā pusmiljons – 524,4 tūkstoši – pasažieru, kas ir par 12,2% vairāk nekā 2019. gada janvārī. Tostarp par 17,3% pieaudzis transfēra pasažieru skaits – gandrīz 142 tūkstoši pasažieru janvārī izvēlējās lidostu "Rīga" kā ērtu pārsēšanās punktu ceļojumā uz saviem galamērķiem Eiropā un Āzijā, informē VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" Komunikācijas vienības vadītāja Laura Karnīte.

Gada pirmajā mēnesī Rīgas lidostā apkalpoti 6,5 tūkstoši lidojumu – par 4,1% vairāk nekā 2019. gada janvārī. Janvārī salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmo mēnesi par gandrīz 3% pieaudzis arī lidostā "Rīga" apkalpoto kravu apjoms.

Jau ziņots, ka 2019. gadu lidosta "Rīga" noslēdza ar apkalpoto pasažieru skaita rekordu – pērn kopumā lidostā "Rīga" apkalpoti vairāk nekā 7,8 miljoni pasažieru, kas ir par 10,5% vairāk nekā gadu iepriekš, atgādina L. Karnīte.

Lidosta "Rīga" ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls. No lidostas "Rīga" ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 70, bet vasaras sezonā – uz vairāk nekā 100 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. 2019. gadā lidosta "Rīga" apkalpoja vairāk nekā 7,8 miljonus pasažieru. Kompānijas "Cirius" pētījumā lidosta "Rīga" atzīta par 2019. gada 4. punktuālāko lidostu pasaulē vidējo lidostu grupā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.