Menu
 

"Inčukalns Timber" apgrozījums pērn pieauga par 0,2%

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

AS "Inčukalns Timber", kas uzmēra un šķiro zāģmateriālus, apgrozījums pērn bija 1,697 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 3,1 reizi un bija 80 811 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā atzīmēts, ka pērn nebija nozīmīgas svārstības sniegtajos pakalpojumos, tādējādi apgrozījums saglabājās praktiski nemainīgs. 

Lielāko daļu no kompānijas apgrozījuma 2019.gadā veidoja ieņēmumi no sniegtajiem zāģbaļķu šķirošanas un uzglabāšanas pakalpojumiem.

"Inčukalns Timber" vadība arī norāda, ka kompānija plāno vairākas nozīmīgas investīcijas zāģbaļķu šķirošanas laukuma attīstībā. Uzņēmums noslēdzis blakus esošās zemes ilgtermiņa nomas līgumu ar "Latvijas valsts mežiem" ar mērķi izbūvēt notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un paplašināt zāģbaļķu uzglabāšanas laukumu. 

Tāpat tālākā nākotnē "Inčukalns Timber" plāno iegādāties un uzstādīt jaunu zāģbaļķu šķirošanas līniju, lai nodrošinātu efektīvāku un kvalitatīvāku zāģbaļķu šķiršanas pakalpojumu. Uzņēmums plāno investēt arī jaunas traktortehnikas iegādē.

2018.gadā "Inčukalns Timber" strādāja ar 1,693 miljonu eiro apgrozījumu, kas arī bija apmēram iepriekšējā gada līmenī, savukārt kompānijas peļņa pieauga 4,8 reizes - līdz 253 802 eiro.

Kompānija "Inčukalns Timber" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,293 miljoni eiro. "Inčukalns Timber" pamatdarbības joma ir dažādu pakalpojumu sniegšana akcionāram "Rettenmeier Baltic Timber". Būtiskākais no pakalpojumiem ir "Rettenmeier Baltic Timber" piegādāto zāģbaļķu uzmērīšana, šķirošana un uzglabāšana.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.