Menu
 

"Rāmavā" aicina uz biznesa izstādi "Lauksaimniecības un meža tehnika 2020"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: aml-ramava.lv Foto: aml-ramava.lv

No 8. līdz 10.oktobrim izstāžu kompleksā "Rāmava" Ķekavas novadā norisināsies gadskārtējā izstāde "Lauksaimniecības un meža tehnika 2020". Izstādi organizē SIA "A.M.L." sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju. Izstādes atklāšana notiks 8.oktobrī plkst. 11.00, un izstādi atklās zemkopības ministrs Kaspars Gerhards.

"Ik rudeni lauksaimniecības, mežsaimniecības, infrastruktūras uzlabošanas un lauku celtniecības jomas profesionāļi un interesenti tiekas "Rāmavā", lai novērtētu tehnikas un tehnoloģiju jaunumus, izvēlētos savām vajadzībām atbilstošus risinājumus, rastu jaunas idejas biznesa izaugsmei," stāsta izstādes vadītāja Laura Lūse. Izstādē trīs dienās vienuviet klātienē varēs satikt 250 izstādes dalībnieku – nozares lietpratēju, kas dalīsies zināšanās un pieredzē, iepazīstinās ar nozares jaunumiem un aktualitātēm, palīdzēs piemeklēt vispiemērotāko risinājumu uzņēmuma vai saimniecības vajadzībām. 

Kā ierasts, izstādes ietvaros norisināsies arī izglītojošā programma ar galveno tēmu "Lauksaimniecība un mežsaimniecība – nākotnes perspektīvas", vēstot interesentiem par aktuālāko lauksaimniecības un mežsaimniecības nozarēs, informē L.Lūse. Tajā ietverti jautājumi gan par jaunā Eiropas Savienības plānošanas perioda finansējumu, gan iespējas aizvien zaļākai saimniekošanai, gan mežsaimniecības aktualitātes un tendences ekonomikā. Jaunums šajā reizē – semināri un prezentācijas tiks filmētas, un pēc izstādes ikvienam būs iespēja sev ērtā laikā noskatīties video gan vietnē www.aml-ramava.lv, gan sociālajos tīklos.

Šajā rudenī izstādē apmeklētājus visas trīs dienas sagaida arī vairāki krāsaini pārsteigumi – dažādi interesanti un interaktīvi jaunumi no izstādes dalībniekiem, savas jomas profesionāļu sacensības (arboristu, kokgāzēju, meža mašīnu operatoru un jauno jumiķu meistarības paraugdemonstrējumi un sacensības), kā arī tehnikas demonstrējumi reālos lauka apstākļos ("John Deere Road Show" traktoru un zemes apstrādes tehnikas demonstrācijas uz lauka). Apmeklētājiem būs iespēja novērtēt arī šķirnes trušu audzētāju veikumu, ābolu, bumbieru, tomātu un citu dārzeņu rudens ražas ekspozīcijas un selekcionāru darbu. Šajā gadā sevišķi plašs piedāvājums arī izstādes sadaļā, kas veltīta transportam, – komercauto, auto, kvadricikli darbam un atpūtai, transporta papildaprīkojums un serviss.

"Organizējot izstādi, jo sevišķi ir piedomāts pie tā, lai izstādes apmeklējums būtu gan noderīgs, gan ērts un drošs. Ikviens ir aicināts būt atbildīgam, pirms došanās uz izstādi iepazīties ar izstādē plānotajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, kā arī sekot līdzi informācijai izstādes organizatora tīmekļvietnē un norādēm izstādes teritorijā," atzīmē L.Lūse.

SIA "A.M.L." rīkoto izstāžu mērķis ir veicināt reģionu attīstību, nodrošinot pieredzes apmaiņu un popularizējot lauksaimniecību un ar to saistītās nozares, kā arī veicinot aizvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos. Plašāka informācija pieejama vietnē www.aml-ramava.lv sadaļā "Izstādes" un www.facebook.com/AMLRamava.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.