Menu
 

"Olainfarm" meitasuzņēmums Baltkrievijā sācis ārstniecisko tēju eksportu uz Ķīnu

  • Autors:  Apriņķis.lv
"Olainfarm" meitasuzņēmums Baltkrievijā sācis ārstniecisko tēju eksportu uz Ķīnu Foto no "Olainfarm" arhīva

AS “Olainfarm” grupas uzņēmums – Baltkrievijas zāļu tēju, to maisījumu un ārstniecības augu pulveru ražotājs “NPK Biotest” – ir uzsācis savas produkcijas eksportu uz Ķīnu un nosūtījis pirmo ārstnieciskās tējas partiju uz šo Āzijas tirgu, vēsta AS ”Olainfarm“ sabiedrisko attiecību vadītāja Dana Hasana.

Uzņēmuma “NPK Biotest” komercdirektors Aleksandrs Risenko norāda, ka sadarbība ar partneri Ķīnā ir rezultāts uzņēmuma integrācijai “Olainfarm” grupā un dalībai pērn farmācijas nozares lielākajā izstādē ”CPhI Worldwide 2017” Frankfurtē, kurā “Olainfarm” meitasuzņēmums tika pārstāvēts koncerna stendā.

“Integrācija “Olainfarm” koncernā ir nesusi veiksmīgu sinerģiju un pavērusi mums jaunas iespējas runāt ar starptautiskiem partneriem jau kā Eiropas uzņēmumam,” atzīmē “NPK Biotest” komercdirektors. Viņš norāda, ka uzsāktai sadarbībai Ķīnā ir liels potenciāls un uzņēmums turpina sarunas par sadarbības paplašināšanu.

2018. gada pirmajos sešos mēnešos AS “Olainfarm” piederošais Baltkrievijas uzņēmums “NPK Biotest” realizēja produkciju par 1,14 miljoniem eiro. Šobrīd uzņēmums ir piereģistrējis Baltkrievijā divus produktus, kurus plāno ražot sadarbībā ar “Olainfarm”, atzīmē D. Hasana.

AS “Olainfarm” Baltkrievijas zāļu tēju, to maisījumu un ārstniecības augu pulveru ražotāju “NPK Biotest” iegādājās 2016. gadā, lai ne vien iegūtu ražošanas platformu, ar kuru atvieglot AS “Olainfarm” un tās meitasuzņēmumu darbu Baltkrievijā, bet arī papildinātu koncerna produktu portfeli ar zāļu tējām un to maisījumiem.

“NPK Biotest” ir viens no pirmajiem privātajiem farmācijas uzņēmumiem Baltkrievijā. To 1990. gadā Grodņā izveidoja Baltkrievijas Zinātņu akadēmijas darbinieku grupa. “NPK Biotest” izstrādā un ražo dabiskas izcelsmes ārstniecības līdzekļus un uztura bagātinātājus. Tā produktu portfelī ir vairāk nekā 100 zāļu tēju, to maisījumu un ārstniecības augu pulveru, vēsta D. Hasana.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.