Menu
 

"Conexus" izsludina iepirkumu krātuves virszemes iekārtu uzlabošanai

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - www.conexus.lv Foto - www.conexus.lv

Vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operators – AS "Conexus Baltic Grid" ("Conexus") – ir izsludinājis iepirkumu virszemes iekārtu uzlabošanai, paredzot gāzes savākšanas punkta Nr.3 pārbūvi Inčukalna pazemes gāzes krātuvē (PGK), informē uzņēmumā.

Iepirkums tiek īstenots Inčukalna PGK modernizācijas projekta ietvaros, kuru plānots pabeigt līdz 2025.gada 30.augustam, demontējot esošo Inčukalna PGK gāzes savākšanas punktu Nr.3 ar 30 tehnoloģiskajām līnijām. Tā vietā paredzēts izbūvēt jaunu gāzes savākšanas punktu, tai skaitā paredzot izbūvēt 34 tehnoloģiskās līnijas ar maksimālo darba spiedienu 105 bāri, kā arī uzstādīt gāzes plūsmas attīrīšanai speciālas konstrukcijas separatorus. Ar iepirkuma dokumentāciju iespējams iepazīties Elektroniskajā iepirkumu sistēmā.

"Conexus" īsteno Eiropas kopējās nozīmes projektu kopš 2018.gada, lai modernizētu Inčukalna PGK, kas ir kritiski svarīga dabasgāzes infrastruktūra ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas reģionā un Somijā. Kopējais projekta finansējums ir 88 milj. eiro, no kuriem 50% ir Eiropas līdzfinansējums, vēsta uzņēmumā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.