Menu
 

Sāk pieteikumu pieņemšanu "SEB" grantu programmā "(ie)dvesma" Pierīgas jaunajiem uzņēmējiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

1.septembrī tiek uzsākta projektu pieņemšana jauno uzņēmēju atbalsta programmā “(ie)dvesma”, ko īsteno “SEB banka” kopā ar Pierīgas pašvaldībām – Jūrmalas pilsētu, kā arī Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu un Siguldas novadiem. Pretendēt uz finansiālo atbalstu var gan strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori. Kopējais grantu apmērs šogad ir līdz 70 000 eiro.

Maksimālā naudas summa vienam grantam būs līdz 10 000 eiro, un uz to var pretendēt gan privātpersonas, kas vēl tikai plāno uzsākt savu biznesu, gan arī jau esoši uzņēmumi, kas veic vai plāno veikt saimniecisko darbību kādā no grantu programmā iesaistītajām pašvaldībām un dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem.

Granta līdzekļi paredzēti saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei, norāda bankā.

Iesniegt projektus varēs līdz 30. septembrim. Konkurss norisināsies trīs kārtās, un līdz pēdējai kārtai nokļūs konkurētspējīgākās biznesa idejas, kuras vērtēs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 15. novembrī.

Grantu programma norisināsies jau sesto reizi. Līdz šim programmas ietvaros atbalstu savas idejas īstenošanai saņēmuši 40 jaunie uzņēmēji Pierīgā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.