Menu
 

"Putnu fabrika "Ķekava"" par 3,719 miljoniem eiro plāno pārbūvēt kautuvi

  • Autors:  LETA
"Putnu fabrika "Ķekava"" par 3,719 miljoniem eiro plāno pārbūvēt kautuvi Foto: facebook.com/kekavaLV

Putnu gaļas ražotāja "Putnu fabrika "Ķekava"" par 3,719 miljoniem eiro plāno pārbūvēt kautuvi, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Uzņēmuma izsludinātajā iepirkumu konkursā par kautuves pārbūvi trīs pretendentu vidū uzvarēja kompānija "Jēkabpils PMK", kuras līgumcena ir 3,719 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Investīciju projektu plānots realizēt līdz 2019. gada 1. decembrim, piesaistot finansējumu no Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākuma "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Putnu fabrikas "Ķekava"" apgrozījums, pēc auditētajiem datiem, pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017. gada 1. jūlija līdz 2018. gada 30. jūnijam, bija 69,3 miljoni eiro, kas ir par 11,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,1 miljons eiro pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

"Putnu fabrika "Ķekava" dibināta 1991. gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. "Putnu fabrikas "Ķekava" akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam "Linas Agro Group", kurā ietilpst arī "Lielzeltiņi", "Brioleks", "Cerova" un "PFK Trader".

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.