Menu
 

Sāksies pieteikšanās konkursam "Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com
15. martā tiks uzsākta pieteikumu pieņemšana konkursam "Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja", kurā jaunās un topošās uzņēmējas varēs pretendēt uz finansējumu līdz 2000 eiro sava biznesa projekta īstenošanai. Kopējā konkursā pieejamā finansiālā atbalsta summa ir 8000 eiro. Pieteikumus konkursam varēs iesniegt līdz 15. aprīlim.

Konkursā var piedalīties sievietes, kuras audzina bērnus vecumā līdz astoņiem gadiem un ir deklarējušās Siguldas novadā ne vēlāk kā līdz 2018. gada 31. decembrim. Līdzfinansējuma konkursā var piedalīties arī uzņēmumi, kas nav vecāki par 24 mēnešiem un kuru dibinātājas ir sievietes, kas atbilst iepriekšminētajiem kritērijiem, informē Siguldas novada pašvaldībā.
 
Konkurss šogad norisināsies divās atlases kārtās:
1. Pieteikumu pieņemšana notiks līdz 15. aprīlim, pretendentēm iesniedzot pieteikuma veidlapuprojekta izmaksu tāmi un prognozētās naudas plūsmas aprēķinu. Jau reģistrētajiem komersantiem papildus jāiesniedz operatīvā bilance ar peļņas vai zaudējumu aprēķinu. Minētie dokumenti jānosūta uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uz pasta adresi: Uzņēmējdarbības atbalsta punkts, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150.
2. Otrajai atlases kārtai izvirzīto pretendentu ideju prezentācijas un uzvarētāju paziņošana. 
 
Iesniegto ideju atbilstību vērtēšanas kritērijiem vērtēs žūrijas komisija. Pieteikumu pieņemšanas periodā būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas par dokumentu sagatavošanu, savukārt 27. martā plkst. 15.00 – apmeklēt informatīvu semināru, kurā pieredzē dalīsies 2018. gada konkursa granta saņēmēja, zīmola "Rotaļu joga Jojo" dibinātāja Ligita Saule, vēsta pašvaldībā.
 
Konkurss Siguldas novadā norisināsies ceturto gadu, un tā mērķis ir iedrošināt māmiņas uzsākt komercdarbību, kā arī sekmēt jaunu darbavietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit.
 
Konkursu organizē Siguldas novada pašvaldības aģentūra "Siguldas Attīstības aģentūra". Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruņa numuru 29414798. 


Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.