Menu
 

Ādažos ar koncertprogrammu "Manai tautai" viesosies Armands Birkens, Lorija Vuda un Ieva Akuratere

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Mārtiņš Plūme Foto - Mārtiņš Plūme

12.novembra vakarā Ādažu kultūras centrā skanēs patriotiskā koncertprogramma “Manai tautai”, kurā atkal apvienosies leģendārās apvienības “Čikāgas piecīši” dalībnieki Armands Birkens un Lorija Vuda, kā arī Ieva Akuratere – mākslinieki, kuri caur savu daiļradi stiprinājuši latviešu pašapziņu un, no jauna iededzot latviešu tautas dvēselisko uguni, apvienoja visu latviešu tautu. Jāatgādina, ka visi trīs mākslinieki ir Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri.

Koncerta nosaukums radies no Ievas Akurateres izpildītās neoficiālās Dziesmotās atmodas himnas  “Manai tautai” (autori – Andris un Brigita Ritmaņi), kura pirmoreiz skanēja pirms trīsdesmit gadiem – 1988.gadā – festivālā “Liepājas dzintars” un pēc tam tautas manifestācijā Mežaparkā.

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas “Manai tautai”, “Lūgšana”, “Pazudušais dēls”, “Mūsu mīlestība”, “Rīta stundai ir sievietes vārds” un daudzas citas.

“Es zināju, ka mēs vēlreiz satiksimies, un tagad zinu, kad tas būs un kur! Man ir patiess prieks, ka varēšu atkal koncertēt kopā ar burvīgajām dziedonēm Ievu un Loriju! Koncertos skanēs dziesmas, kuras mums ir mīļas un īpašas. Šajā dziesmotajā Latvijas simtgadē mēs daudzajām balsīm pievienosim mūsu balsis, mūsu dziesmas vienotā mīlestībā par Latviju, piedaloties mūsu valsts godināšanā!” gatavojoties koncertiem Latvijā, pauž Armands Birkens.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.