Menu
 

Koncertā "Raiti, raiti rakstā dej" godinās TDA "Dancis" māksliniecisko vadītāju Rolandu Juraševski

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Latvijas Universitātes Tautas deju ansamblis (TDA) “Dancis” un vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Dancis” aicina uz koncertu “Raiti, raiti rakstā dej” 7.decembrī plkst. 17.00 koncertzālē “Lielā ģilde”. Koncerts būs veltīts deju kolektīvu mākslinieciskā vadītāja Rolanda Juraševska 70. dzimšanas dienai, iezīmējot viņa ienākšanu ansamblī pirms 55 gadiem un vairāk nekā 30 gadus mākslinieciskā vadītāja amatā.

TDA “Dancis” prezidente Līga Indriksone pastāstīja, ka koncerts būs kā stāsts par deju cilvēka dzīvē, par tās nozīmi, par ikdienas izaicinājumiem deju jaunradē un prieku uz skatuves gan mūsdienās, gan vairāku desmitu gadus senā pagātnē. Tas būs stāsts par darbu, neatlaidību un pats galvenais – jēgu un saturu, kas deju solī vijas cauri ikkatrai dzīves dienai.

Divdaļīgais koncerts būs vēstījums par latviešu skatuviskās tautas dejas attīstību laika gaitā, skatītājiem piedāvājot gan dejas žanra klasiku, gan mūsdienu horeogrāfu iestudējumus. Koncertā kopā ar “Danča” dejotājiem uzstāsies kupls viesu pulks – Tautas deju ansambļi “Dzintariņš”, “Kalve”, “Līgo” un “Teiksma”. Deju klāstā redzēsim Ulda Žagatas, Alfrēda Spuras, Harija Sūnas, Zinaīdas Zeltmates, Olgas Freibergas, Ritas Spalvas, Jāņa Ērgļa, Jāņa Purviņa, Krišjāņa Šimja, Rolanda Juraševska un citu autoru dejas. Koncertu vadīs Liene Jakovļeva.

Biļetes uz koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.