Menu
 

Aicina uz mūziķa Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jānis Deinats Foto - Jānis Deinats

Lieliskais ģitārists Aivars Hermanis aicina uz 65 gadu jubilejas koncertiem, kas notiks 7. martā VEF Kultūras pilī un 15. martā mākslinieka dzimtajā pilsētā Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars”. 

Jau vairāk nekā 50 gadus Aivara Hermaņa sabiedrotais ir ģitāra, kuras virtuozais skanējums aizkustinājis daudzu klausītāju sirdis jau no laikiem, kad Aivars darbojās grupās "Suvenīrs", "Tip top", "Modo", "Opus", "Remix", Valsts televīzijas un Radio vieglās estrādes mūzikas orķestrī, Raimonda Paula ansamblī, Gunārā Rozenberga bigbendā, Laimas Vaikules grupā un citās mūziķu apvienībās.

Koncertu rīkotāji aģentūra “Forte Production” vēsta, ka klausītāji A.Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertos varēs izbaudīt dziesmas un instrumentālos skaņdarbus, kas iekļauti mūziķa divos solo albumos, kā arī kopdarbos, kas tapuši sadarbībā ar laikabiedriem – dziedātāju Ievu Akurāteri, Aiju Vītoliņu un Igo, mūziķiem Uldi Marhilēviču, Juri Kristonu, Raimondu Macatu un Ēriku Upenieku, kā arī ar “Akustisko ģitāru trio (AG 3’o)” dalībniekiem – Kasparu Zemīti un Mārci Auziņu. Liela daļa no šiem māksliniekiem būs kopā ar Aivaru jubilejas koncertos.

A.Hermaņa jubilejas koncertos skatītājiem būs iespēja būt klāt pirmatskaņojumā jaunākajam, retrospektīvajam albumam “igo # hermanis # dziesmas”, kas dienas gaismu ieraudzīs pirmajā koncertā – 7. martā. Šajā albumā būs apkopotas dziesmas Igo izpildījumā, kas radītas pēdējās desmitgadēs. Vairumam dziesmu ir Igo vārdi. Albumā papildus būs pievienotas divas dziesmas no grupas “Remix” repertuāra – “No rīta” un “Komunālais blūzs”.

Pēdējās desmitgadēs Aivara skaņu ieraksti tapuši sadarbībā ar kolēģiem Raimondu Macatu un Vjačeslavu Mitrohinu. Arī jaunā CD fināla master tiek gatavots Vjačeslava Mitrohina studijā “MMB Studio”.

Biļetes uz A. Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem Rīgā un Liepājā iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.