Menu
 

"Melo-M" laiž klajā jaunu videoklipu un dosies turnejā pa Latviju

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.facebook.com/melom.lv Foto: www.facebook.com/melom.lv

Čellu trio "Melo-M" mūziķi gadu sākuši darbīgi – nupat skatītāju vērtējumam nodots jauns grupas videoklips, kas tapis kopā ar DJ Makree, savukārt no marta beigām līdz maijam vairākās Latvijas pilsētās notiks koncertturnejas "Pieci elementi" koncerti, kuros trio čellisti muzicēs kopā ar pazīstamo dziedātāju Diānu Rudāni.

Kā informē "Melo-M" menedžeris Kaspars Kukuvass, "Melo-M" jaunākais videoklips tapis dziesmai "Made Of", kura oriģināla izpildītāja ir zviedru soliste Nause. Skaņdarba ierakstā un videoklipa uzņemšanā trio mūziķi sadarbojušies ar pazīstamo latviešu dīdžeju Makree. Videoklips filmēts Rīgas Melngalvju namā.

Savukārt pavasarī "Melo-M" apciemos vairākas Latvijas pilsētas koncertturnejas "Pieci elementi" ietvaros, piedāvājot dažādu žanru un noskaņu skaņdarbus trīs čellu un solistes Dināras Rudānes izpildījumā. Koncertprogrammas nosaukums "Pieci elementi" nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan kino mūzika un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.

Koncertprogrammas nosaukums nevilšus saistīts arī ar kādu īpašu muzikālu pārsteigumu – solistes un "Melo-M" sadarbībā iestudēts skaņdarbs "Dīvas deja", kas plašāk pazīstams no filmas "Piektais elements" un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību. Programmas skaņdarbu klāstā ir gan grupas "Queen" dziesma "Who Wants To Live Forever", gan roka himna "Smoke On The Water", Enijas Lenoksas savulaik dziedātā "Sweet Dreams", kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes ārija no operas "Burvju flauta" un daudzi citi skaņdarbi, vēsta K. Kukuvass.

Turnejas koncerti notiks 13. martā Valmieras kultūras centrā, 27. martā Berģu kultūras centrā, 13. aprīlī Ogres novada kultūras centrā, 6. maijā Jelgavas kultūras namā un 15. maijā Latgales vēstniecībā "Gors" Rēzeknē. Koncertos "Melo-M" sastāvā muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Vīte un Jānis Pauls, soliste Dināra Rudāne un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

Biļetes uz koncertiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.