Menu
 

Festivāla "Ārpus laika”" vasaras koncertus Salaspils novadā atklās Raimonds Pauls un "Framest"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

No 4. līdz 23.jūlijam mākslinieciskā viesu nama “Ārpus laika” parkā Salaspils novadā notiks festivāla “Ārpus laika” vasaras koncerti, kurus atklās Raimonds Pauls un džeza vokālā grupa “Framest.” Četros brīnišķīgos koncertos klausītāji tiksies arī ar Daumantu Kalniņu,  Raimondu Ozolu, Raimondu Macatu, Mārci Auziņu un Matīsa Čudara trio.

Visu jūliju reizi nedēļā klausītājiem būs iespēja baudīt četrus muzikāli atšķirīgus brīvdabas koncertus Mākslinieciska viesu nama “Ārpus laika” parkā. Publika parkā, kurā vietas ir gana, sēdēs ar drošo 2 metru distanci viens no otra, visos koncertos tiks piedāvātas reti vai teju neskanējušas programmas.

Festivāla “Ārpus laika” vasaras koncertus 4.jūlijā plkst. 15.00 (papildkoncerts) un 19.00 atklās Raimonds Pauls un džeza vokālā grupa “Framest” ar Maestro sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados komponēto mūziku, ko aranžējis “Framest” mākslinieciskais vadītājs Jānis Ķirsis.

12.jūlijā plkst.17 festivālā ar koncertprogrammu “Dziesmas no pagājušā gadsimta Amerikas” viesosies dziedātājs Daumants Kalniņš un pianists Kristaps Vanadziņš.  “Dažreiz mazāk ir vairāk. Mazāk instrumentu, vairāk brīvības, smalkuma, dinamikas un stāsta,” tā gaidāmo koncertu ieskicē Daumants Kalniņš.

16.jūlijā plkst.19 festivāls aicina uz Raimonda Ozola, Raimonda Macata un Mārča Auziņa koncertprogrammu  “Klasika mūsdienu aranžējumos”. Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertmeistars vijolnieks Raimonds Ozols teic, ka viņa koncertdarbības mērķis ir atskaņot skaņdarbus, kas klausītājiem sniedz emocionālu baudu un atgādina, ka pasaules lielākā vērtība ir prieks, mīlestība un patiesums..

23.jūlijā plkst.19 festivāla vasaras koncertus noslēgs  Matīsa Čudara trio (Matīss Čudars. Ivars Arutjunjans, Edvīns Ozols) ar programmu “Improvizācijas ar brīvības enerģiju un meditatīvu klausīšanos”. Matīsa Čudara trio spēlē instrumentālu ģitārbungbasģitārmūziku, kuras komponists ir grupas ģitārists Matīss Čudars. Viņu interesē starpžanrisms jeb mūzika starp žanriem. Trio krāsu paletē ietilpst džeza un brīvās avantgarda improvizācijas, roka un “bluegrass”, kā arī tautiskās un klasiskās mūzikas izteiksmes līdzekļi. Viņu mūzikā lielu lomu spēlē kolektīvā improvizācija, tāpēc katrs koncerts ir unikāls, piesātināts ar radošo dzirksti, brīvības enerģiju un meditatīvu klausīšanos.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā un internetā.

Mākslinieciskais viesu nams kupolmājā  “Ārpus laika” ir 4 hektāri mierpilnu sajūtu vieta mežā – 28 kilometrus no Rīgas centra, Salaspils novadā. To veido unikāla liekto koka konstrukciju ēka ar terasi un parks ar dīķiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.