Menu
 

Ārkārtējās situācijas dēļ nenotiks plānotās rokoperas "Mauglis" izrādes, arī Ādažos un Siguldā

  • Autors:  LETA
Ilustrācija - publicitātes Ilustrācija - publicitātes

dažu Kultūras centrā šodien bija ieplānota rokoperas "Mauglis" pirmizrāde, tomēr ārkārtējās situācijas dēļ pirmizrāde ir pārcelta uz vēlāku laiku un uz Rīgu, aģentūrai LETA pavēstīja producents Juris Millers.

Viņš norādīja, ka ar tiem skatītājiem, kuri iegādājušies biļetes uz izrādēm, kurām šonedēļ bija jānotiek Ādažos un Valmierā (nākamnedēļ bija paredzētas izrādes Siguldā un Rīgā), pasākuma rīkotāji ir sazinājušies individuāli, piedāvājot iespēju apmeklēt pirmizrādi Rīgā.

Iestudējuma radošā komanda atzīmēja, ka divus gadus lolotais rokopera "Mauglis" jauniestudējums notiks citādāk, nekā bija sākotnēji iecerēts.

"Mēs, izrādes veidotāji, ticējām valdības solījumam, ka "zaļā" jeb epidemioloģiski drošajā režīmā organizētie pasākumi netiks ierobežoti. Diemžēl, situācija valstī ir tāda, ka ierobežojumi ir attiecināti arī uz šiem pasākumiem. Šī iemesla dēļ šogad plānotās izrādes diemžēl nenotiks," uzsvēra iestudējuma radošā komanda.

LETA jau rakstīja, ka ārkārtējās situācijas laikā nolemts ierobežot arī vakcinētas personas - piemēram, pasākumos "zaļajā" jeb drošajā zonā noteiktas papildu epidemioloģiskās drošības prasības, proti, jāvalkā maskas, jāievēro distance, tāpat ieviesti arī konkrēti dalībnieku ierobežojumi noteiktos pasākumos.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.