Menu
 

Ķekavā un Berģos izskanēs Katrīnas Gupalo jaunā programma "Zvaigznes pieskāriens"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Alekss Lisenko Foto - Alekss Lisenko

22.decembrī ar koncertu Bauskas pilī dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo uzsāks savas jaunās programmas “Zvaigznes pieskāriens” koncerttūri, kas tuvāko mēnešu laikā izskanēs visā Latvijā, arī 14.janvārī Doles Tautas namā Ķekavā un 21.janvārī kultūras centrā “Berģi”. Koncertprogrammā iekļautas visā pasaulē iemīļotas dziesmas par ziemu, kosmosu un sapņiem Katrīnas Gupalo aranžijās balsij un klavierēm.

Jauno koncertprogrammu iedvesmojusi Katrīnas mīlestība pret ziemu un tās uzmundrinošo aukstumu, sapņaino svētku laiku un meditatīvo klusumu, kurā beidzot var sadzirdēt savas domas, ļauties sapņu lidojumam, fantāzijām, pavērties debesīs un sajust kosmosu.

Koncertos izskanēs gan romantiskas un melanholiskas dziesmas, piemēram, Nikolas Kidmenas izpildītā “One Day I'll Fly Away”, gan kosmosa tēma ar slavenajiem Deivida Bovija “Space Oddity” un Eltona Džona “Rocket Man”, gan dzirkstošā prieka enerģija Ališas Kīzas un Laizas Minelli Ņujorkas dziesmās, kā arī Elvisa Preslija un Frenka Sinatras gabali, bez kuriem nav iedomājama neviena ziemas balle.

Būs arī Katrīnas Gupalo pašas kompozīcijas un citas klausītāju iemīļotas dziesmas latviešu valodā, un, iespējams, šī ir vienīgā koncertprogramma Latvijā, kur varēs dzirdēt arī ziemas noskaņu dziesmas franču valodā, norāda koncerttūres organizatori.

Šobrīd izsludināti seši tūres koncerti. “Šobrīd, kad neviens no mums nevar būt pilnīgi drošs par jebkādu plānu realizāciju, arī koncertu plānošanas process ir kļuvis daudz spontānāks. Kad rodas kāda lieliska ideja, visa radošā un organizatoriskā komanda ļoti īsā laikā mobilizējas, lai koncerti varētu notikt. Jūtu, ka līdzīgi ir arī ar klausītājiem, kuri aizrautīgi ķer pasākumus, kamēr tie ir, jo nav itin nekādas garantijas, cik ilgi tas būs iespējams. Protams, šādi dzīvot un plānot savu darbu ir liels izaicinājums, bet toties tik liels prieks ir redzēt, kā biļešu tirdzniecības vietās kūst biļetes un cik kultūras alkstoši ir Latvijas klausītāji,” atzīst Katrīna Gupalo.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.