Menu
 

Dziedātāja Olga Rajecka nozīmīgo jubileju svinēs ar vērienīgiem koncertiem visā Latvijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Matīss Markovskis Foto – Matīss Markovskis

2022.gada 7.janvārī apaļu jubileju svin lieliskā latviešu dziedātāja un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere Olga Rajecka. Lai atzīmētu šo notikumu, māksliniece ieplānojusi vairākus lielus koncertus, kuros viņa aicinās piedalīties māksliniekus, ar kuriem krustojušies viņas radošie ceļi, pavēstīja producents Sandis Mohovikovs.

“Koncertos piedalīsies gan deju kolektīvi, kuros esmu dejojusi un joprojām dejoju, gan mani draugi mūziķi, ar kuriem kopā esmu uzstājusies beidzamajos desmit gados, gan komponisti, kuri man rakstījuši dziesmas. Daudzi mani draugi diemžēl jau muzicē uz citām skatuvēm, taču svētki ir jāsvin. Ļoti priecājos, ka esmu nodzīvojusi līdz 2022.gadam, un tas ir tik lieliski, ka vēl varu drusku dziedāt un varu vēl uzdancot. Tāpēc būšu ļoti priecīga par iespēju atkal uzstāties publikas priekšā,” saka dziedātāja, piebilstot – katra koncerta viesu sastāvs atšķirsies.

Jubilejas koncettūri dziedātāja sāks 2.aprīlī renovētajā Lielvārdes kultūras namā. Šajā koncertā piedalīsies gan “Eolika”, gan “Turaidas Roze”, dziedātājs Uģis Roze un ģitārists Aivars Gudrais; dziedātāja Aija Andrejeva, Lielvārdes Violetais koris, deju kolektīvs “Madara”, kā arī pavadošais sastāvs Jāņa Miltiņa vadībā.

Turpinājumā jubilejas koncerti paredzēti Valmierā, Rēzeknē, VEF Kultūras pilī Rīgā, Ventspilī, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Kandavā, Dzintaru koncertzālē Jūrmalā, Liepājā un noslēgsies 3.septembrī Saulkrastu estrādē.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.