Menu
 

Foto: Grupas "Daddy Was A Milkman" saullēkta koncerts Saulkrastu novada svētkos Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Ar laivām un sup dēļiem vairāki simti apmeklētāju gan uz Pabažu ezera, gan krastā bija ieradušies vērot  Lietuvas jaunās uzlecošās zvaigznes, grupas “Daddy Was A Milkman” saullēkta koncertu, kas notika Saulkrastu novada svētku laikā.

Rīta agrumā pie Pabažu ezera valdīja īpaša atmosfēra, vēsta Saulkrastu novada pašvaldībā. Tik tikko aususi gaisma un ezera krastā rosība: tiek pumpēti peldlīdzekļi, koncerta apmeklētāju sajūsma par tik silto ūdeni un galvenais ir ieņemt labākās vietas koncerta baudīšanai gan uz ūdens, gan krastā palicējiem. Koncerta rītā debesis viltīgas...nevar saprast līs, nelīs, bet, lai jautrāk, īsi pirms koncerta nolīst tā pamatīgi!

Grupas fani un atbalstītāji lieliski pavadīja laiku, dziedot līdzi gan iemīļotajām, gan arī jaunajām grupas dziesmām. Lietuviešu grupas dalībnieki pauda sajūsmu par iespēju Latvijā koncertēt rīta agrumā, ezera krastā.

Atmosfēriskās popmūzikas karalis izpildīja iecienītākās grupas dziesmas. “Daddy Was A Milkman” jeb īstajā vārdā Igns Pocūns ir viens no spilgtākajiem šī brīža Lietuvas popmūziķiem. Latvijas publikai viņš pazīstams pēc singla “Breathe In” un dziesma “This is how I Feel”, kas tapa sadarbībā ar grupu “Prāta Vētra”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.