Menu
 

Grupa "Raxtu Raxti" dosies vērienīgā jubilejas koncerttūrē, viesojoties arī Ulbrokā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” šogad svin desmit gadu jubileju. Par godu šim notikumam mūziķi dosies plašā jubilejas koncerttūrē pa visu Latviju, viesojoties arī Ulbrokā, un koncertos skanēs gan “Raxtu Raxtu” zināmākās kompozīcijas, kuras klausītāji iemīļojuši kopš grupas darbības pirmsākumiem, gan arī pavisam jauni skaņdarbi no grupas jaunā albuma “Vidū Saule”, informē mūziķu pārstāvji.

“Man vienmēr paticis radīt un svinēt svētkus – ar skanīgām dziesmām radu un draugu lokā. Arī “Raxtu Raxtu” jubilejas koncertus gaidu ar siltu sajūtu un saviļņojumu, jo zinu, ka tajos kopā ar “Raxtu Raxtu” mūzikas draugiem radīsim svētkus sev un latviešu mūzikai. Tie ir svētki arī man personīgi, jo, atskatoties uz padarīto un piedzīvoto, saprotu, ka šie desmit gadi mani kā cilvēku darījuši labāku un vēl laimīgāku,” atzīst mūziķis un “Raxtu Raxtu” dalībnieks Marts Kristiāns Kalniņš, savukārt mūziķe un apvienības dalībniece Kristīne Kārkle-Kalniņa piebilst: “Vēlos pateikt lielu, paldies saviem “Raxtu” kolēģiem par aizraujošo muzikālo piedzīvojumu, kā arī klausītājiem par atbalstu, smaidu un labu vārdu!”

Muzikālo darbību “Raxtu Raxti” aizsāka ar Imanta Kalniņa mūziku, ko izspēlēja tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā, bet darbību turpināja, radot aranžējumus latviešu tautas mūzikai, kā arī radot jaunas oriģinālkompozīcijas, saglabājot latvisko kodu un mūzikas interpretāciju, stāsta mūziķu pārstāvji.

Apvienībā “Raxtu Raxti” muzicē un koncertos piedalīsies: Kristīne Kārkle-Kalniņa – balss, vijole, kokle; Marts Kristiāns Kalniņš – balss, harmonium, klavieres, stabules, oboja; Edgars Kārklis – balss, akordeons, dūdas, stabules; Armands Treilihs – basģitāra; Artis Orubs – sitaminstrumenti; Ilze Grunte – ģitāras, arfa, mandolīna.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.