Menu
 

Režisora Māra Bezmera jaunajā videoklipā piedalās rallija ekipāža

  • Autors:  Apriņķis.lv
Režisora Māra Bezmera jaunajā videoklipā piedalās rallija ekipāža Publicitātes foto

Radot klipu dziedātājas Dārtas Stepanovas un Laura Valtera jaunajai dziesmai “Pulsē ātrums”, videoklipu režijā ir debitējis populārais aktieris un nu jau arī kinorežisors Māris Bezmers.

Videoklips tapis gan Lietuvā, gan Rīgā “Škoda” oficiālā pārstāvja Latvijā “Green Motors” servisa centrā, un tajā pirmo reizi aktieru lomā iejutusies profesionāla autosportistu komanda – apvienotā latviešu un lietuviešu rallija ekipāža: Vaidots Žala un stūrmanis Andris Mālnieks ar “Škoda Fabia”. Gan dziesmas, gan klipa tapšanā piedalījies arī pats Lauris Valters, kurš ir dziesmas mūzikas un vārdu autors, gan jaunā un talantīgā dziedātāja Dārta Stepanova.

Par klipa filmēšanu klipa režisors Māris Bezmers atklāj, ka, veidojot videoklipu, viņa mērķis bija radīt stāstu ar laimīgām beigām. “Ņemot vērā dziesmas aktīvo ritmu un tekstu par sacenšanos un vēlmi sasniegt uzvaru, radās ideja risināt dziesmas vizuālo versiju ar autosporta palīdzību. Pateicoties profesionālajai rallija komandai, mums radās šāda iespēja. Pieredzējusi filmēšanas grupa ar operatoru Aleksandru Grebņevu priekšgalā  ir radījusi teicamu gala rezultātu. Protams, milzīgs paldies aktieriem, kuri ir profesionāļi  pilnīgi citās jomās. Filmēšanas laukums viņiem bija pārbaudījums, kuru viņi izturēja godam.” Viņaprāt, jaunajai dziedātājai Dārtai Stepanovai ir lielisks potenciāls ne tikai mūzikas lauciņā, bet arī kino jomā, jo “viņa lieliski jūt kameru, un man kā režisoram ar viņu strādāt ir ļoti viegli”.Dziesmas mūzikas un teksta autors Lauris Valters atzīst, ka, pirms kāda laika iepazīstoties ar Dārtu, viņam radusies doma par enerģiskas, interesantas un skanīgas dziesmas radīšanu, bet Dārta Stepanova atklāj, ka viņu allaž ir aizrāvis ātrums un asas izjūtas, tādēļ “izbraukšana ar īstu rallija auto un kopā ar profesionāliem autosportistiem vismaz klipa filmēšanas procesā bija kā mazs sapņa piepildījums”.

Rallistam Vaidotam Žalam šī bijusi pirmā profesionālā filmēšanas pieredze: “Bija ļoti interesanti redzēt, cik liela komanda strādā pie viena videoklipa filmēšanas un cik profesionāla pieeja ir katram sīkumam. Biju pārsteigts par Dārtas darba spējām un pacietību, ņemot vērā viņas vecumu, jo filmēšana ilga ļoti garas stundas.”

Savukārt rallija ekipāžas stūrmanis Andris Mālnieks smej, ka sākumā nemaz neesot vēlējies klipā piedalīties, taču beigu beigās sanācis tā, ka viņam ir otrā galvenā loma aiz Dārtas. “Man tā bija pavisam jauna pieredze. Pēc piedalīšanās videoklipa filmēšanā sapratu, kāds grūts darbs ir aktieriem, arī fiziskā ziņā, jo filmēšana var ilgt ļoti ilgi – līdz pat 15 stundām vienā dienā.” 

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.