Menu
 

Siguldā pazudusī piecgadīgā meitene atrasta bez dzīvības pazīmēm

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

Pēc gandrīz trīs dienu nepārtrauktiem meklējumiem otrdien, 28.jūnijā, ap pulksten 12.30 starp Gaujas ciematu un Siguldu kopīgā Valsts policijas, pašvaldības policijas, Zemessardzes un brīvprātīgo patruļa Gaujā atrada svētdien pazudušo piecgadīgo meiteni bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policijā.

Precīzs nāves iemesls tiks skaidrots ekspertīzē. Par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, kurā attiecīgi arī tiks skaidroti visi notikušā apstākļi. Policija turpina izmeklēšanu.

Šo dienu laikā meitenes meklēšanā un meklēšanas koordinācijā tika iesaistīti plaši spēki no Valsts policijas Siguldas iecirkņa un citām Rīgas reģiona pārvaldes struktūrvienībām, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Siguldas pašvaldība, Zemessardze un Nacionālie bruņotie spēki, Valsts robežsardze, organizācijas bezvēsts pazudušo cilvēku meklēšanai "Bezvēsts.lv" un "Helper Latvija", Inčukalna brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, "LMT" pārstāvji un Dabas aizsardzības pārvalde. Ārkārtīgi lielu atbalstu meitenes meklēšanas pasākumos sniedza vairāk nekā 200 brīvprātīgie, kuri palīdzēja gan ar cilvēkresursu, gan laivām un citu tehniku, norāda policijā.

Meklēšanas pasākumi tika veikti Gaujas upes teritorijā - vairākkārtīgi pārbaudīta gan sauszemes teritorija, gan upes un tās gultne. Vienlaikus vietās, kur nebija iespējams piekļūt ar kājām vai laivu, tika izmantoti droni un Valsts robežsardzes helikopters.

Valsts policija izsaka pateicību ikvienam kolēģim no dienestiem un brīvprātīgajam, kuri pašaizliedzīgi devās meklēšanas pasākumos. Policijas pārstāvji izsaka līdzjūtību piederīgajiem.

Iepriekš:
Saistībā ar piecus gadus vecās meitenes pazušanu Siguldas peldvietā sāk kriminālprocesu
Piecus gadus vecās meitenes meklēšana Siguldā pagaidām nav nesusi rezultātus
Valsts policija meklē Siguldā bezvēsts pazudušo piecus gadus veco Evitu

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.