Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 09 Augusts 2019

23.VIII Saulkrastu Saulrieta skrējiens

  • Publicēts Sports

23.augustā Saulkrastos, Jūras parkā, notiks jau par tradīciju kļuvušais Saulrieta skrējiens. Pasākums sāksies ar reģistrāciju no plkst. 17.00. Plkst. 18.00 savas sacensības sāks mazie skrējēji līdz 14 gadu vecumam 1 kilometra distancē. Starts lielajiem skrējējiem 7 un 14 kilometru distancēs tiks dots aptuveni plkst. 19.00. Labāko skrējēju apbalvošana ir plānota ap plkst. 22.00.

Lasīt vairāk...

23.VIII Akcijas "Baltijas ceļš" trīsdesmitajai gadadienai veltīti pasākumi Siguldā

23.augustā, atzīmējot akcijas "Baltijas ceļš” trīsdesmito gadadienu, kas atgādina par 1989. gada 23. augustu, kad aptuveni divi miljoni latviešu, lietuviešu un igauņu sadevās rokās un izveidoja dzīvu ķēdi 600 kilometru garumā, savienojot Viļņu, Rīgu un Tallinu, Siguldas novadā norisināsies vairāki pasākumi. Plkst. 15.00 izstādes “Baltijas ceļam – 30” atklāšana Turaidas muzejrezervātā, ​plkst. 17.00–21.00 Vladimira Tjurina fotogrāfiju izstāde “Vēlēties augstāko – savu valsti” pie kultūras centra “Siguldas devons”.

Lasīt vairāk...

22.-24.VIII Latvijas futbola otrās līgas spēles Olainē, Ķekavā un Jaunmārupē

  • Publicēts Sports

22.augustā plkst. 20.00 Olaines pilsētas stadionā notiks Latvijas futbola otrās līgas Centra zonas turnīra spēle “Albatroz SC” pret “Tente”. 23.augustā plkst. 20.30 “Audas” stadionā Ķekavā Ziemeļu zonas mačā tiksies FK “Alberts” un SK “Cēsis” futbolisti, bet 24.augustā plkst.15.30 Jaunmārupes stadionā Mārupes sporta centra komanda Rietumu zonas cīņā uzņems Liepājas futbola klubu “Karosta”.

Lasīt vairāk...

Ķekavas apvedceļa PPP iepirkuma otrajā kārtā piedāvājumus iesnieguši divi pretendenti

Iepirkuma “Publiskās un privātās partnerības līgums par E67/A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) posma 7,9-25,0 km (Ķekavas apvedceļa) projektēšanu, būvniecību, finansēšanu un uzturēšanu” sākotnējā piedāvājuma izstrādes kārtai savus piedāvājumus ir iesnieguši divi pretendenti, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Komunikācijas daļā.

Lasīt vairāk...

22.VIII Ivo Fomina brīvdabas koncerts un dokumentālā filma "Meklējot Mr.Kauliņu" Mārupē

  • Publicēts Kino

22.augustā plkst. 21.00 Mārupes kultūras nama iekšpagalmā muzicēs Ivo Fomins. Plkst. 22.00 brīvdabas kino seanss – Kaspara Rogas dokumentālā filma "Meklējot Mr.Kauliņu". Mr. Kauliņš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš.

Lasīt vairāk...

Pirmajā pusgadā Latvijas eksports pieaudzis par 0,3%, imports – par 4,3%

Šī gada pirmajā pusgadā Latvijas ārējās tirdzniecības apgrozījums faktiskajās cenās sasniedza 13,83 miljardus eiro – par 336,1 miljonu eiro jeb 2,5 % vairāk nekā 2018. gada atbilstošajā periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes operatīvie dati. Eksporta vērtība veidoja 6,18 miljardus eiro (palielinājums par 20,6 miljoniem eiro jeb 0,3 %), bet importa – 7,65 miljardus eiro (pieaugums par 315,5 miljoniem eiro jeb 4,3 %).

Lasīt vairāk...

Foto: "Latvijas dzelzceļš" atzīmē simtgadi ar krāšņiem dārza svētkiem

Izglītojošas lekcijas par dzelzceļu kino, arhitektūrā un mākslā, muzikālās performances tādu mākslinieku kā Vestards Šimkus, Elizabete Balčus, Rīgas Modes, Ezeri, Maija un Reinis Sējāni, klavieru kvartets “Quadra” izpildījumā – to visu apmeklētāji Dzelzceļa muzejā 8.augusta vakarā varēja baudīt par godu VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) simtgadei.

Lasīt vairāk...

Pirmajā pusgadā autozagļi visvairāk iekārojuši "Toyota" un "BMW" spēkratus

Šā gada pirmajos sešos mēnešos no autozagļiem visbiežāk cietuši “Toyota”, “BMW” un “Volvo” markas automašīnu īpašnieki, turklāt par teju 24% palielinājies izmaksāto atlīdzību apjoms, liecina Apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA Baltic Insurance Company” (BTA) apkopotie dati par pieteiktajām KASKO apdrošināšanas atlīdzībām.

Lasīt vairāk...

VARAM: Reģionālās politikas pamatnostādnes 2021.-2027.gadam mazinās Latvijas reģionu ekonomisko atšķirību

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādājusi Reģionālās politikas pamatnostādņu 2021.-2017.gadam  projektu (turpmāk – pamatnostādnes) ar mērķi veicināt Latvijas reģionu izaugsmi. Ir uzsākta šī dokumenta sabiedriskā apspriešana, tas ir pieejams VARAM tīmekļa vietnē, un komentārus var iesniegt līdz 22.augustam.

Lasīt vairāk...

Aptauja Salaspilī. Kā dzīvi jūsu novadā ietekmēs administratīvi teritoriālā reforma?

Augusta pirmajās dienās pabeidzot konsultācijas ar pašvaldībām, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) atzīst, ka sākotnējā administratīvajā piedāvājumā būs izmaiņas, lai gan pagaidām netiek atklāts, kuru pašvaldību nākotni tās varētu skart. Tā varētu būt gan Pierīga, gan citas Latvijas vietas.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.