Olaines futbolistes atņem punktus līderēm, "Super Nova" vēlreiz iesit septiņus vārtus

Foto - FK "Olaine" Foto - FK "Olaine"

Spēlēm bagāta nedēļas nogale bijusi Pierīgas futbola klubiem. Dāmu futbola klubs “Olaine” aizvadījis divas sekmīgas spēles pret Sieviešu futbola līgas līderu trijnieka komandām, graujošu uzvaru svinēja sporta kluba “Super Nova” futbolisti, Latvijas pirmās līgas tabulā apsteidzot Ķekavas klubu “Auda”.

Divus mačus dažu dienu laikā aizvadīja FK “Olaine” futbolistes. Vispirms viņas nospēlēja neizšķirti 1:1 ar tabulas trešajā vietā esošo futbola skolas “Metta” vienību. Rīdzinieces pirmā puslaika nogalē pirmās izvirzījās vadībā, bet olainietes izlīdzinājumu panāca 76.minūtē pēc skaista Lanas Osiņinas tālsitiena.

Sestdien FK “Olaine” viesos sacentās ar vicelīderiem Rīgas Futbola skolas audzēknēm un, pateicoties brazīlietes Marildam Kordeiru precīzajam sitienam pirmā puslaika vidū, izcīnīja negaidītu uzvaru 1:0.

Līdz turnīra beigām Olaines futbolistēm atlikušas četras spēles. Turnīra tabulā viņas ar 11 punktiem 11 spēlēs ieņem ceturto vietu, par pieciem punktiem atpaliekot no trešajā pozīcijā esošās FS “Metta” komandas.

Latvijas pirmās līgas 17.kārtas spēlē SK “Super Nova” futbolisti svētdien viesojās pie Grobiņas sporta centra komandas un, otro spēli pēc kārtas gūstot septiņus vārtus, svinēja vairāk nekā pārliecinošu uzvaru 7:0. Pirmajā puslaikā sešu minūšu laikā trīs reizes bumbu vārtos sita Artjoms Troickis, Vladimirs Mukins un Oskars Rubenis, otrajā puslaikā 15 minūšu laikā ar “hettriku” atzīmējās Renato Torkvato, bet punktu mačam pielika Oskars Rubenis.

Otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvojuši FK “Auda” futbolisti, kuri sestdien ar 2:4 piekāpās Rēzeknes futbola akadēmijai. Divreiz nonākuši iedzinējos ar divu vārtu starpību, viņi samazināja starpību līdz minimumam, taču nespēja izvairīties no zaudējumu. Vārtus viesiem guva Kensuke Endzo un Ņikita Ivakins.

Pirmās līgas turnīra tabulā pārliecinošu pirmo vietu saglabā joprojām bez zaudējumiem spēlējošais futbola klubs “Tukums 2000” – 47 punkti 17 mačos. 12 punkti mazāk ir FK “Smiltene”, uz trešo vietu pakāpies SK “Super Nova” (31 punkts un spēle rezervē), bet FK “Auda” atkāpies uz ceturto pozīciju (29 p.).

Ar septiņiem vārtu guvumiem brīvdienās izcēlās arī Latvijas otrās līgas Ziemeļu zonas līderi SK “Krimulda” futbolisti, kuri ar 7:1 sagrāva futbola klubu “Valka”. Četras reizes bumbu vārtos raidīja Renārs Kazus, pa reizei – Ingvars Sondors, Nauris Krēsliņš un Antons Cimanovs. Krimuldas komandai ir 37 punkti 15 mačos, un tuvākos sekotājus tā apsteidz par sešiem punktiem.

Rietumu zonā triju zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt Mārupes sporta centra komandai – sestdien mārupieši savās mājās ar 3:1 pārspēja Latvijas kausa izcīņas pusfinālistus Liepājas “Karostas” futbolistus. Pirmajā puslaikā divus golus iesita Rainers Veide un vienus Verners Lapinskis. Tabulā Mārupes futbolisti ir ceturtajā vietā (24 p.) septiņus punktus aiz līderiem Saldus SS/Brocēnu NBJSS. Sestie ir Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” audzēkņi (19 punkti un vairākas spēles rezervē)

Otrās līgas Centra zonā FK “Jaunība” / SK “Upesciems” futbolisti ar 2:3 piekāpās vicelīderei “Caramba Rīga” vienībai 2:3 (vārtus guva Māris Pilsētnieks un Ivars Lukaševičs), bet FK “Reinards-Ropaži” komanda ar 3:1 pārspēja “Tente” futbolistus (precīzi bija Mihails Čebotarjovs, Mihails Busels un Mikola Maletičs). Tabulas trešajā vietā ir FK “Salaspils” (26 p.), piektajā “Jaunība” / “Upesciems” )24 p.) un priekšpēdējā desmitajā “Reinards-Ropaži” (11 p.).