Bērnu triāla sacensībās Siguldā godalgotas vietas arī mājiniekiem

Foto - lamsf.lv Foto - lamsf.lv

Aizvadītās nedēļas nogalē Siguldā, Peltes minimoto trasē, norisinājās “Wild Kids” Baltijas Minikausa sezonas ceturtais posms  bērnu triālā. Pasākums pulcēja 34 dalībniekus no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Kā informēja rīkotāji, viskuplāk pārstāvētā bija “Mini C” klase, kurā startēja 17 paši mazākie bērni. Uzvaru izcīnīja “Siguldas Minimoto kluba” pārstāvis Artūrs Luriņš, dalot pirmo vietu ar Patrīciju Klēbahu no Jelgavas. Trešā vieta siguldietei Sofijai Beinertei. Labāko sešniekā vēl iekļuva Renārs Starcevs, Mārtiņš Dubavs un Matīss Cunskis.

Spēcīgākajā “Mini A” klasē startēja deviņi augstākās meistarības līmeņa braucēji, un visu goda pjedestālu aizņēma Igaunijas labākie jaunie talanti. Siguldietim Dāvidam Beinertam sestā vieta, Albertam Beinertam septītā un Ingusam Supem astotā vieta. “Mini B” klasē otro vietu aiz igaunietes Pias Anetes Rebanes ieņēma Valters Seglenieks, aiz viņa ierindojās Jānis Petrovskis un novadnieks Markuss Logins.

Klubu ieskaitē Baltijas Minikausā šogad sacenšas 10 klubi no Latvijas un Igaunijas. Kopvērtējumā pēc aizvadītajiem četriem posmiem “Siguldas Minimoto” klubs ierindojas 1.vietā.

Nākamās sacensības, kurās plāno piedalīties Siguldas jaunie triālisti, paredzētas jau šajā nedēļas nogalē 7.-8.septembrī Jelgavā, kur norisināsies Latvijas čempionāta noslēdzošie posmi.