Menu
 

Foto: Mārupieši nosargā Pierīgas čempionu titulu krosā Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde Foto – Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Pēc mēneša pārtraukuma atsākušās Pierīgas novadu sporta spēļu sacensības – Riekstukalnā Baldones novadā noskaidroti laureāti vieglatlētikas krosa skriešanas sacensībās. Otro gadu pēc kārtas uzvaru piecu komandu konkurencē izcīnīja mārupieši.

Sacensības individuāli notika 1000–3600 metru distancēs sešās vecuma grupās dāmām un kungiem, bet novadu vērtējumā tika ņemti vērā katras komandas seši labākie individuālie rezultāti. Par pirmo vietu grupā pienācās 20 punktu, par otro – 18, par trešo – 16 utt.

Mārupes novadam 118 punktus no 120 iespējamiem pirmo vietu nodrošināja piecas pirmās un viena otrā vieta. Jaunākajā V1 grupā uzvaru svinēja Latvijas un starptautiskās mēroga sacensībās rūdītais Dmitrijs Serjogins, kurš 3,6 km distancē par septiņām sekundēm apsteidza Artūru Lapiņu no Baldones un par 29 sekundēm salaspilieti Aigaru Feteri.

Uzvaras Mārupes novadam izcīnīja arī Mārtiņš Skujenieks (V2), Inga Kronberga (S3), Gunta Lebedoka (S5) un Silvija Segliņa (S6), bet otrais bija Jānis Lagzdkalns (V5).

Otro vietu komandu vērtējumā ar 114 punktiem ieņēma Babītes novada krosa skrējēju komanda, kuras labā uzvaras izcīnīja Kamilla Vanadziņa (S1), Edijs Kizenbahs (V4) un Rita Glovere (S4), bet otrās vietas – Agnese Caica (S2), Daiga Dābola (S3) un Gundars Ošmucnieks (V4).

Trešajā vietā ierindojās Salaspils novada komanda (108 p.), kurai divas individuālās uzvaras – Nikolajam Malahovam (V5) un Laurai Ābeltiņai (S2). Ceturtie bija mājinieki baldonieši (106 p.) un piektie ropažnieki (97 p.), kuri guva pa vienai uzvarai atsevišķās vecuma grupās – attiecīgi Andris Tauvens (V6) un Pēteris Ozoliņš (V3).

Nākamās sacensības Pierīgas novadu sporta spēlēs plānotas 28.septembrī, kad Mārupē un Mālpilī notiks vīru volejbola turnīra priekšsacīkstes.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.