Ulbrokas florbolistiem otrais zaudējums, ķekaviešiem un ķekavietēm sekmes atšķirīgas (papildināta)

Latvijas vicečempioni “Latvijas Hipotēka” / “Oxdog Ulbroka” florbolisti piedzīvojuši otro zaudējumu jaunās sezonas startā. Sestdien viņi savās mājās ar 5:8 piekāpās iepriekšējā čempionāta bronzas laureātiem Cēsu “Lekringam”.

Cīņas pusē Ulbrokas komanda bija vadībā 3:1, pēc divām trešdaļām bija neizšķirts 4:4, taču spēles pēdējo posmu krietni veiksmīgāk aizvadīja cēsnieki, kuri sagādāja mājiniekiem zaudējumu 5:8. Ar “hettriku” Ulbrokas kluba sastāvā atzīmējās Daniels Anis.

“Ķekavas” kluba florbolisti virslīgas pirmajā mājas spēlē ar 6:3 pieveica Bauskas komandu. Otrajā trešdaļā ķekavieši iemeta trīs vārtus pēc kārtas, trešās sākumā vēl divus un panāca izšķirošo pārsvaru 6:1. Pa diviem vārtiem guva Kristaps Laugalis un Everts Emīls Gertsons, trīs punkti (1+2) Edžum Bunkam.

Ar uzvaru Latvijas pirmās līgas čempionātu sestdien sākuši “Ķekava Bulldogs” kluba florbolisti. Izbraukuma spēlē pret Jelgavas novada klubu “JeNo” pirmajās četrās minūtēs sāncenši apmainījās precīziem metieniem, bet vēl līdz pirmā perioda beigām “buldogi” piebēra mājinieku vārtus pilnus – 9:1. Beigu rezultāts 13:7 ķekaviešu labā. Ernests Ronis izcēlās ar pieciem goliem un vienu rezultatīvu piespēli, Edvardam Hāzneram 2+1.

Pieticīgāki rezultāti jaunās sezonas pirmajos mačos abām Ķekavas dāmu komandām. “Ķekavas Bulldogs” florbolistes savās mājās uzņēma Igaunijas izlasi, trešajā trešdaļā likvidēja triju vārtu deficītu, tomēr pagarinājuma 29.sekundē ielaida izšķirošos vārtus – 5:6. Četrus vārtus mājiniecēm guva Inga Ametere, kurai allaž asistēja Līga Vancāne.

FK “Ķekava” komanda sezonu iesāka ar zaudējumu čempionēm Kocēnu “Rubenes” florbolistēm. Vēl otrās trešdaļas sākumā ķekavietes bija vadībā 3:2, taču turpinājumā bumbiņa lidoja tikai viņu vārtos – 3:10. Elīza Elizabetei Bērziņai divi vārtu guvumi un labākās spēlētājas tituls.

Svētdien FK “Ķekava” savās mājās tikās ar Igaunijas izlasi un pārtrauca neveiksmju sēriju. Pēc pirmajām astoņām minūtēm rezultāts bija 4:0 laukuma saimnieču labā, igaunietes atbildēja ar pieciem precīziem metieniem pēc kārtas, taču arī šajā cīņā ar 60 minūtēm uzvarētāju noteikšanai izrādījās par maz. Ar savu trešo precīzo metienu spēlē tai punktu pielika Elīza Elizabete Bērziņa – 7:6.

Svētdien cīņā par Latvijas pirmās līgas čempionu titulu iesaistījās florbola klubs “SĀC”, kurā pulcēti Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbolisti. Izbraukuma mačā pret FBK “Valmiera”/BSS vienību viņi ātri ieguva triju vārtu pārsvaru, tad pretiniekiem ļāva to samazināt līdz minimumam, bet spēles otrajā daļā dominēja “SĀC”, sezonu iesākot ar pārliecinošu uzvaru 12:3 (Jānim Boroduškam 3+0, Klāvam Andersonam 2+2,Kristam Saldatenokam 2+1, Dēvidam Osītim 1+3).