Pierīgas florbola klubiem neveiksmīga nedēļas nogale, vinnē tikai "Ulbroka"

No piecām nedēļas nogalē aizvadītajām Latvijas florbola čempionāta spēlēm ar Pierīgas vīru komandu piedalīšanos tikai vienā viņiem izdevās gūt panākumu – pirmo uzvaru sezonā svinēja virslīgas vicečempioni “LH.LV” / “Oxdog Ulbroka” florbolisti. Zaudējumus piedzīvoja Ķekavas, Saulkalnes un Babītes komandas.

“Ulbroka” sestdien viesojās pie Bauskas florbola kluba, Vēl otrās trešdaļas vidū ciemiņu pārsvars bija minimāls (1:0), taču līdz otrajam pārtraukumam viņi savu pārsvaru palielināja līdz 5:1, bet trešajā periodā iemeta vēl trīs golus – 8:1. Ar četriem rezultativitātes punktiem atzīmējās Lauris Zaicevs (2+2) un Kristers Eglītis (1+3), divus vārtus guva Krišjānis Zeps.

Gan “LH.LV” / “Oxdog Ulbroka” komandai, gan “Ķekavai” pēc trim kārtām ir pa vienai uzvarai un diviem zaudējumiem un vietas uz tabulas labāko astoņnieka robežas. Ķekavieši izbraukuma spēlē pret Talsu novada sporta skolas / “Krauzers” vienību otrās trešdaļas izskaņā bija iedzinējos tikai ar vienu vārtu deficītu, tomēr beigās piedzīvoja zaudējumu 3:7 (Dināram Vaitaitim 2+0).

Latvijas pirmās līgas turnīra otrajā kārtā neveiksmi Salaspilī piedzīvoja “Saulkalnes” florbolisti, kuri rezultatīvā cīņā ar 8:14 piekāpās RTU / “Rockets” komandai. Izšķirošais izrādījās trešās trešdaļas sākums, kad vēl samērā slideno triju vārtu pārsvaru studenti palielināja līdz sešiem (6:12). “Saulkalnes” rindās Markusam Januševskim 3+2, Tomasam Zonnem 2+0.

Zaudējums pirmās līgas turnīrā arī Ķekavā, kur “Ķekavas Bulldogs” pēdējā trešdaļā nenosargāja divu vārtu pārsvaru un divas sekundes līdz pagarinājuma beigām zaudēja Kuldīga/KNSS vienībai 3:4. Gan ķekaviešiem, gan saulkaniešiem divās spēlēs ir pa vienai uzvarai un vienam zaudējumam.

Latvijas otrās līgas turnīru ar neveiksmi sākuši sporta kluba “Babīte” florbolisti. Izbraukuma mačā pret florbola klubu “Vārme” viņi cīņas gaitā atspēlēja divu vārtu deficītu, taču pēdējās astoņās minūtēs ielaida divus golus un zaudēja 4:6 (Jānim Ansonam 1+1).

Latvijas florbola čempionāts turpināsies pirmdien ar principiālo novadnieču dueli dāmu virslīgas turnīrā – “Ķekavas Bulldogs” pret “FK Ķekava”.