Novadnieču pirmajā derbijā "FK Ķekava" pārspēj "Ķekavas Bulldogs" florbolistes

Foto - ekrānšāviņš no youtube.com Foto - ekrānšāviņš no youtube.com

Latvijas dāmu virslīgas čempionātā pirmdien vakarā pirmo reizi šosezon nūjas krustoja abas Ķekavas komandas – “FK Ķekava” pret “Ķekavas Bulldogs”. Principiālā dueļa pirmo raundu nez bez grūtībām vinnēja “FK Ķekava” florbolistes.

Spēles 12.minūtē Latvijas vicečempiones “FK Ķekava” bija panākušas divu vārtu pārsvaru, taču pretiniecēm pietika ar nepilnām četrām minūtēm, lai rezultātu izlīdzinātu 2:2. Divi Ievas Bušmanes precīzie metieni atjaunoja favorītēm “plus divi”, nākamajās pāris minūtēs sāncenses apmainījās ar vārtu guvumiem, bet otrās trešdaļas izskaņā “buldodzes” vēlreiz samazināja starpību līdz minimumam – 5:4.

Trešajā trešdaļā “Ķekavas Bulldogs” komandai izdevības atspēlēties palika neizmantotas, bet četrarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Aurēlija Zariņa ar savu trešo golu spēlei faktiski pielika cīņai punktu – 6:4. “Buldodžu” rindās ar trim rezultativitātes punktiem atzīmējās Inga Ametere.

“FK Ķekava” florbolistēm šis bija otrais panākums sezonas trijās spēlēs, bet “Ķekavas Bulldogs” florbolistēm – otrais zaudējums.

Šis nedēļas beigās abas Ķekavas komandas aizvadīs spēles viesos – “FK Ķekava” Tartu divreiz sacentīsies ar Igaunijas izlasi, bet “buldodzes” eksaminēs Latvijas čempiones Kocēnu “Rubene”.