Carnikavas un Baložu florbolisti sacenšas rezultativitātē

Foto - FBK "Baloži" Foto - FBK "Baloži"

Rīgas atklātajā florbola čempionātā varenu uzbrukuma jaudu pēdējās spēlēs nodemonstrējuši divu Pierīgas klubu spēlētāji. FK “Carnikava” florbolistiem uzvaru nodrošināja astoņi vārtu guvumi, bet florbola klubam “Baloži” – pat divpadsmit.

Carnikavieši izbraukuma spēlē pret “JagerTeam” vienību jau pirmajā trešdaļā iemeta četrus golus pēc kārtas un aizvadīja spēli līdz pārliecinošai uzvarai 8:3. Trīs vārtus guva Kristians Jānis Rinkēvičs, pa diviem – Dēvids Osītis un Ralfs Stratans.

FBK “Baloži” un “Oligarhu” cīņā izšķirošā izrādījās otrā trešdaļa, kurā Ķekavas novada komanda minimālu 5:4 pārsvaru pārvērta solīdā 10:6 un vinnēja maču 12:9. Edvardam Pigarevam 3+3, Artūram Harijam Jansonam 3+2,Oskaram Eglītim 2+2, Jānim Bilinskim 2+0.

Zaudējumu piedzīvoja FK “Ikšķile” florbolisti, kuri viesos ar 2:4 piekāpās FK “Optibet” / “Marvelous” vienībai.

Sezonas pirmajās divās spēlēs Baložu komandai ir divas uzvaras, “Carnikavai” viena, bet ikšķilieši abus pirmos mačus zaudējuši.