Menu
 

Orientēšanās sporta vasaras sezona noslēgusies Siguldā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - lof.lv Foto - lof.lv

No 4.līdz 6.oktobrim Siguldā aizvadīta virkne orientēšanās sporta pasākumu, pulcējot gan labākos Latvijas, gan arī ārvalstu orientieristus.

4.oktobrī Laurenčos tika sadalītas šīs sezonas pēdējās Latvijas čempionātu godalgas, šoreiz nakts orientēšanās distancē. Spēcīgākajās elites grupās uzvaras svinēja Jānis Krūmiņš no orientēšanās kluba “Briksnis” un saulkrastiete Irita Puķīte no orientēšanās kluba “Kāpa”, informēja Latvijas Orientēšanās federācijā.

6.oktobrī Gaujas ielejas otrā krastā tika aizvadīts Latvijas kausa pēdējais posms “Siguldas rudens”, kas norisinājās jau 47. reizi. Vīru elitē labākie bija Artūrs Pauliņš (“Azimuts OK”-Sm BJSS) un Laura Vīķe (“Kāpa OK”), savukārt Latvijas kausa kopvērtējumā uzvaras A. Pauliņam un Sandrai Grosbergai (“Meridiāns”/CPSS/Pārgauja).

Paralēli vietējā mēroga sacensībām Laurenčos tika aizvadītas arī sezonas pēdējās starptautiskās sacensības jauniešu un junioru izlasēm – Baltijas Junioru kauss. Sacensības pulcēja jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas un Polijas.  

Latvijas izlasei abās sacensību dienās kopā septiņas godalgas. Jauktajā stafetē sudrabs un bronza divām Latvijas komandām, savukārt individuāli uzvara Signei Sirmajai(W20), Elzai Ķuzei, Aigai Irbei Blūmai (W16) un Matīsam Saulītem (M16) sudrabs, bet Aijai Denijai Trēziņai (W18) bronza.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.