Carnikavas basketbolisti uzvar jau trešajā spēlē, salaspieši – ārpus laukuma

Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā piektdien i

zbraukumā uzvaras guva abi Pierīgas klubi, gan gluži atšķirīgā veidā.

BK “Carnikava” viesos pie “Jēkabpils lūši/SC” komandas pirmajā ceturtdaļā ar izrāvienu 11:0 ieguva astoņu punktu pārsvaru (21:13), taču laukuma saimnieki līdz otrās ceturtdaļas vidum panāca izlīdzinājumu 31:31.

Turpinājumā šī “peles un kaķa” spēle turpinājās – carnikavieši iekrāja 7-9 punktu starpību, un drīz vien jēkabpilieši to samazināja līdz minimumam. Izšķirošajos brīžos Carnikavas basketbolistiem tomēr izdevās uzvaru nosargāt – 84:82.

Uzvarētājiem Jānis Ābols guva 27 punktus, Mārtiņš Terehovičs 17 punktus, bet Rolands Dovgjallo guva 14 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas.

Pie uzvaras bez spēles piektdien tika Salaspils sporta skolas komanda, kuras pretinieki “Jūrmala/JSS” basketbolisti uz spēli neieradās, liecina Latvijas Basketbola savienības informācija.