"Super Nova" futbolisti Olainē sagādā čempioniem pirmo zaudējumu sezonā

Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Latvijas futbola pirmās līgas čempionu titulu jau nodrošinājušie FK “Tukums 2000” futbolisti sestdien Olaines stadionā piedzīvojuši pirmo zaudējumu sezonas 24 spēlēs – to viņiem sagādāja laukuma saimnieki sporta kluba “Super Nova” futbolisti. Ķekavā panākumu izcīnīja futbola klubs “Auda”.

24.kārtas centrālā spēle neapšaubāmi bija divu pirmo vietu īpašnieku – “Tukums 2000” un “Super Nova” tikšanās Olainē. Jau 9.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Alekss Regža, pirmā puslaika vidū tukumnieki rezultātu izlīdzināja, bet piecas minūtes vēlāk vēlreiz precīzs bija Regža – 2:1.

Otrā puslaika sākumā “Tukums 2000” vēlreiz panāca neizšķirtu, taču 73.minūtē, kā izrādījās, uzvaras vārtus “Super Nova” labā guva Oskars Rubenis – 3:2.

“Audas” stadionā Ķekavā mačā pret “New Project” vienību laukuma saimnieki 9.minūtē nonāca zaudētājos, un, lai atspēlētos, viņiem bija nepieciešama stunda. Vispirms Kensuke Endzo izlīdzināja rezultātu, bet jau piecas minūtes vēlāk Edgars Bricis otro reizi raidīja bumbu viesu vārtos – 2:1 “Audas” labā.

Trīs kārtas līdz čempionāta beigām Latvijas pirmās līgas turnīra tabulā čempionu titula īpašniekiem FK “Tukums 2000” ir 65 punkti. Otro vietu, kas garantē pārspēles par vietu virslīgā, ar 52 punktiem ieņem SK “Super Nova”, kas tuvākos sekotājus FK “Smiltene” apsteidza par pieciem punktiem. 45 punkti ir futbola skolai “Alberts”, 42 punkti futbola klubam “Auda”, bet sestajā vietā ar 37 punktiem ir Rēzeknes futbola akadēmija.

Nākamajā kārtā 26.oktobrī FK “Auda” viesosies pie čempioniem Tukumā, bet dienu vēlāk SK “Super Nova” Olainē uzņems futbola skolu “Alberts”.