Ulbrokas florbolisti izcīna piekto uzvaru pēc kārtas un kļūst par virslīgas līderiem

Foto - ekrānšāviņš no youtube.com Foto - ekrānšāviņš no youtube.com

Latvijas florbola virslīgas jeb “Elvi” līgas čempionāta līderpozīcijās izvirzījušies “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” florbolisti, kuri nedēļas nogalē izcīnīja divus panākumus un uzvaru sēriju pagarināja līdz piecām spēlēm. Kopumā Pierīgas florbola klubi no Ķekavas, Ulbrokas, Saulkalnes, Ādažiem, Inčukalna un Babītes vienpadsmit spēlēs izcīnīja sešas uzvaras.

Sestdien Ulbrokas florbolisti savās mājās uzņēma Kocēnu “Rubeni”. Pēc pirmajām 10 minūtēm laukuma saimnieki zaudēja 0:2, drīz vien rezultātu izlīdzināja, taču arī, tuvojoties otrā perioda beigām, bija nokļuvuši iedzinējos 3:5. Tad “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” florbolisti guva četrus vārtus pēc kārtas (arī vienus skaitliskā mazākumā), bet pēdējās sekundēs iemeta bumbiņu tukšos vārtos – 8:6. Pa trim rezultativitātes punktiem savāca Daniels Anis (2+1) un Lauris Zaicevs (1+2).

Svētdien ulbrokieši viesojās pie sezonas pastarīšiem “Ogres vilkiem” un sagādāja viņiem septīto zaudējumu pēc kārtas. Pamatus uzvarai viesi ielika jau pirmajā trešdaļā (6:1) un tuvāk par triju vārtu tiesu pretiniekus vairs nepielaida – 13:8 (Rolandam Kovaļevskim 4+1, Reinim Rudzītim 2+0, Kristeram Eglītim 1+4, Matīsam Kristianam Morozovam 1+3).

Divas dienas iepriekš sakāvi “vilkiem” bija sagādājuši “Ķekavas” florbolisti. Guvuši pirmos septiņus vārtus spēlē, viņi triumfēja 14:3 (Artūram Narogam 4+1, Kristapam Laugalim 2+2, Kārlim Deginam 2+0, Renātam Deginam 1+3).

Virslīgas turnīra tabulā “LH.LV”/”Oxdog Ulbroka” ar 16 punktiem septiņās spēlēs kļuvuši par līderiem. Punkts mazāk un viena spēle rezervē gan ir sporta klubam “Pārgauja”. “Ķekavai” ir seši punkti sešos mačos un devītā pozīcija.

Iespaidīga uzvara nedēļas nogalē arī otrai Ķekavas vīru komandai – “Ķekavas Bulldogs” pirmās līgas spēlē izbraukumā sagrāva “Bauska/Mēmele” florbolistus 16:0 turklāt pusi golu ķekavieši sameta trešajā trešdaļā (Kristeram Babrim 2+3, Armandam Langišam, Reinim Melgailim, Endijam Vildem un Ralfam Sirmelim pa 2+1).

Divus mačus aizvadītās nedēļas nogalē aizvadīja florbola kluba “SĀC” spēlētāji. Vispirms viņi viesos ar 4:6 piekāpās “Lielvārde/Fans” komandai (Alvim Dālem 2+2, Kristam Saldatenokam 2+0), bet divas dienas vēlāk savās mājās Ādažos, trešā perioda pirmajās piecās minūtēs gūstot trīs vārtus, ar 9:5 pieveica florbola klubu “Madona” (K.Saldatenokam 4+0, A.Dālem 2+2, Dēvidam Osītim 1+3)

Trešā Latvijas pirmajā līgā spēlējošā Pierīgas komanda “Saulkalne” viesos pret Jelgavas novada klubu “JeNo” pirmajās 17 minūtēs pamanījās ielaist septiņus golus un izlieto vairs nespēja sasmelt – 7:12 (Edmundam Lauvam 2+0, Edgaram Zeidleram 1+2). Austrumu grupas tabulā “SĀC” ir ceturtajā vietā, bet Rietumu grupā “Saulkalne” ir piektajā un “Ķekavas Bulldogs” sestajā vietā.

Latvijas otrajā līgā svētdien pirmo savstarpējo cīņu Inčukalnā aizvadīja vietējā sporta kluba “Coyote” un Babītes sporta kluba florbolisti. Abas komandas sezonas pirmajās četrās spēlēs bija guvušas pa vienam panākumam, un arī šajā mačā bilance pēc divām trešdaļām bija vienāda – 6:6. Taču tad Babītes florbolisti divarpus minūšu laikā iemeta četrus vārtos, tajā skaitā divus vairākumā, un aizvadīja ciņu līdz uzvarai 11:7. Uzvarētāju rindās izcēlās Emīls Berķis (5+0) un Toms Dūrens (2+4), bet “Coyote” labā četrus golus iemeta Jānis Levanovičs.

Trīs neveiksmes trīs spēlēs, pabojājot Pierīgas kopējo  bilanci, brīvdienās Latvijas dāmu virslīgā piedzīvojušas Ķekavas florbolistes. “Ķekavas Bulldogs” komanda divreiz cīņas izskaņā neizturēja viesos pret Igaunijas izlasi – 1:4 un 3:5. Savukārt “FK Ķekava” florbolistēm izbraukuma mačā pret čempionvienību Kocēnu “Rubeni” trešās trešdaļas sākumā rezultāts vēl bija 5:5, trīs minūtes līdz pamatlaika beigām 5:6, bet beigās sanāca 5:9 (Nensijai Šimkūai 2+0). Tabulā “FK Ķekava” ir trešajā vietā, bet “buldodzes” ceturtajā.