Carnikavas basketbolisti izcīna sesto uzvaru sezonā

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā sesto uzvaru deviņās spēlēs izcīnījis basketbola klubs “Carnikava”, kas savās mājās pieveica sporta kluba “Rūjiena” komandu.

Līdz otrdienas spēlei abas komandas bija guvušas pa pieciem panākumiem astoņos mačos, un mača pirmais puslaiks apliecināja spēku līdzsvaru – cīņa ritēja teju punkts punktā, un tikai pēdējās divās minūtēs ar 7:0 izrāvienu carnikaviešiem izdevās panākt 43:34 pārsvaru.

Trešajā ceturtdaļā laukuma saimniekiem starpību izdevās palielināt līdz 65:48, bet pamatlaika pēdējās trīs minūtes nospēlēt 13:4, kas garantēja visai pārliecinošu uzvaru 90:68.

Rezultatīvākie BK “Carnikava” rindās bija Jānis Ābols (25 punkti), Rolands Dovgjallo (19) un Dāvis Siliņš (12 p.).

Ar sešās uzvarām deviņās spēlēs carnikavieši LBL3 Austrumu zonas turnīra tabulā ir ceturtajā vietā.