Florbolistiem zaudējumi Baložos un Carnikavā, uzvara Inčukalnā

Rīgas atklātajā florbola čempionātā zaudējumus savās mājās piedzīvojuši turnīra tabulas galvgalā esošie florbola klubi “Baloži” un “Carnikava”. Latvijas otrās līgas turnīrā retu uzvaru izdevies izcīnīt Inčukalna sporta kluba “Coyotes” komandai.

Rīgas čempionātā ceturtdien Baložos pirmo reizi nūjas krustoja līdz šim bez zaudējumiem spēlējušās komandas “Baloži” un “Labi Būs/R1TV.LV”. Šoreiz krietni pārāki izrādījās viesi, kuri no pirmās trešdaļas vidus līdz otrās trešdaļas vidum iemeta astoņus vārtus pēc kārtas un sagādāja mājiniekiem pirmo zaudējumu sezonā – 6:15. Laukuma saimnieku rindās rezultatīvākais ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli bija Artūrs Harijs Jansons.

Citā Rīgas čempionāta spēlē FK “Carnikava” savās mājās uzņēma florbola klubu “Ikšķile” – pretinieku nometnēs bija virkne spēlētāju, kas kopīgi cīnās florbola kluba “SĀC” rindās Latvijas pirmajā līgā Pēc neveiksmīgas pirmā perioda izskaņas carnikavieši nonāca zaudētājos 3:6, trešās trešdaļas sākumā spēja starpību samazināt līdz minimumam (10:11), tomēr pamatlaika izskaņā ielaida vēl trīs vārtus – 10:14. FK “Carnikava” sastāvā ar rezultativitāti izcēlās Ralfs Stratans (5+0) un Kristians Jānis Rinkēvičs (2+2), bet Ikšķiles komandā pa četriem punktiem nopelnīja Raimonds Zemzāle (4+0), Alvis Dāle, Toms Dāle un Dairis Trops (visiem pa 2+2).

Rīgas atklātā čempionāta tabulā FBK “Baloži” ar deviņām uzvarām desit spēlēs ieņem otro vietu aiz “Labi Būs/R1TV.LV”, FK “Carnikava” ir ceturtajā un FK “Ikšķile” sestajā vietā (pa septiņām uzvarām desmit mačos).

Latvijas otrās līgas turnīrā trešo uzvaru sezonas 11 spēlēs izdevies izcīnīt Inčukalna “Coyotes” florbolistiem – savās mājās viņi pārliecinoši ar 11:4 pieveica “NND” vienību (Rihardam Liekniņam 3+0, Gvdo Bišeram 2+2, Dāvim Mintikam 2+2). Rietumu grupas tabulā “koijoti” pakāpušies uz sesto vietu (10 punkti), par punktu apsteidzot Babītes sporta kluba komandu.