LBL3: Salaspils pirmo apli noslēdz ar uzvaru, Carnikava otro apli sāk ar zaudējumu

Ekvatoru sasniedzis Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīra pirmais posms. Austrumu grupā otro apli ar neveiksmi savās mājās otrdien sāka basketbola klubs “Carnikava”, bet Rietumu grupā pirmā apļa pēdējā spēlē uzvaru viesos izcīnīja Salaspils sporta skolas basketbolisti.

Salaspils sporta skolas komandas spēlē izbraukumā pret BS “Tukums”/Tukuma sporta skolu 13 reizes vadībā pārmaiņu izvirzījās te viena, te otra vienība, un līdz pat ceturtajai ceturtdaļai rezultāta starpība nepārsniedza astoņus punktus. Lielākoties dažu punktu pārsvars tomēr bija salaspiliešiem, kuri piecas minūtes līdz beigām sasniedza 70:61 savā labā un aizvadīja cīņu līdz uzvarai 80:73.

Vairāk nekā pusi punktu Salaspils komandas labā divatā guva Reno Silavs (26) un Kristaps Plotnieks (25), viņiem abiem arī pa 13 atlēkušajām bumbām. Pirmo apli LBL3 Rietumu grupā salaspilieši noslēguši ar septiņām uzvarām 11 spēlēs un piekto vietu tabulā.

Carnikavieši savās mājās uzņēma “Jēkabpils lūšus”. Lielā mērā spēles liktenis tika izšķirts pirmajā puslaikā – pirmās ceturtdaļas vidū viesi veica izrāvienu 10:0, bet otrajā ceturtdaļā pārsvaru palielināja līdz 22 punktiem (36:58). Pēc pārtraukuma mājiniekiem vienubrīd izdevās starpību samazināt līdz 12 punktiem (54:66), tomēr pretinieki reālas izdevas atspēlēties carnikaviešiem nedeva – 79:99.

BK “Carnikava” labā Jānis Ābols guva 20, Dāvis Siliņš un Rolands Dovgjallo – pa 13 punktiem. LBL3 Austrumu grupā viņi ar sešiem panākumiem 11 mačos ieņem piekto vietu.