Menu
 

Foto: Siguldā aizvadīts sacensību "S! – Slēpo 2020" pirmais posms Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Marta Garā Foto – Marta Garā

“Fischer” Slēpošanas centrā Siguldā aizvadīts 2020. gada pirmais “S! – Slēpo“ sacensību seriāla posms. Spītējot nepastāvīgajiem ziemas laikapstākļiem, sacensības pulcēja 99 visu vecuma grupu dalībniekus. Piedalījās ne tikai slēpošanas entuziasti no Siguldas, bet arī no Rīgas, Ogres un Daugavpils.

Trasē sniegu izdevies nodrošināt, pateicoties sniega ražošanas iespējām trasē, kā arī veidojot sniega rezerves, kas tika izmantotas sniega papildināšanai, pavēstīja rīkotāji. Kopumā tas devis iespēju nodrošināt slēpošanas iespējas ne tikai sacensībās, bet arī individuāliem apmeklētājiem, Siguldas sporta skolas audzēkņiem treniņprocesa nodrošināšanai un Siguldas novada skolu slēpošanai sporta stundu ietvaros.

Sacensībās dalībniekiem atkarībā no vecuma grupas bija jāveic konkrēts 200 metru garu apļu skaits. SV-6 un SV-8 grupai aplis bija jāveic divas reizes, SV-10, SV-12, SV-14 grupām – četras reizes, bet SV-16 līdz SV-meistari grupām – sešas reizes.

Pirmajā “S!-Slēpo 2020” sacensību posmā līderi savās vecuma grupās bija: Sofija Sūbre S-8 grupā, Gatis Ernests Gāters V-8 grupā, Keita Marcinkēviča S-12 grupā, Rūdolfs Raudziņš V-12 grupā, Emīlija Grīnberga S-14 grupā, Kristaps Paio V-14 grupā, Marta Bukša S-16 grupā, Emīls Zaķis V-16 grupā, Anete Eglīte S-20 grupā, Nauris Neimanis V-20 grupā, Inese Kokoreviča S-30 grupā, Edgars KokorevičsV-30 grupā, Kristīne Reinholde S-40 grupā, Armands Pivors V-40 grupā, Laima Klauža S-50 grupā, Vilmārs Bukšs V-50 grupā, Vizbulīte Rukkalne S-meistari grupā  un Juris Rukkalns V-meistari grupā.

Dalībnieki katrā posmā tiek vērtēti noteiktās vecuma grupās un grupas kopvērtējums tiks aprēķināts, summējot katra dalībnieka divu labāko posmu punktu summu (obligāti jāpiedalās vismaz divos posmos). Ikviens dalībnieks piedalās “Fischer Sports Latvia” dāvāto jaunu “Fischer CRS Skate” slēpju izlozē. Mazākie dalībnieki no grupām SV-6 un SV-8 saņēma gardumus no mūsu atbalstītājiem “Rāmkalni”. Visi dalībnieki saņēma gardas piparkūkas un cepumus no maiznīcas “Flora”.

“S! – Slēpo 2020“ sacensību seriāls norisinās trijos posmos “Fischer” Slēpošanas centrā ziemas sezonas ceturtdienu vakaros un paredzēti ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums.

Iepriekšējā pieteikšanās nākamajiem posmiem www.siguldassports.lv, reģistrējoties un aizpildot dalībnieka anketu. Reģistrējoties elektroniski, dalības maksa ar 30% atlaidi. Pieteikties var arī sacensību dienā “Fischer” Slēpošanas centrā. Uzrādot Siguldas novada ID karti, 10% atlaide dalības maksai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.