Menu
 

Aptauja Stopiņos. Vai sekojat līdzi Eiropas čempionātam handbolā? Apriņķis.lv

  • Autors:  Liene Ozola
Foto - Liene Ozola un Latvijas Handbola federācija Foto - Liene Ozola un Latvijas Handbola federācija

Latvijas nacionālā handbola vīru izlase pirmo reizi vēsturē piedalījusies Eiropas čempionāta finālturnīrā. Armanda Uščina vadīta komanda spēlē pret pašreizējiem Eiropas čempioniem spāņiem godam turējās līdz otrā puslaika vidum, taču beigās zaudēja 22:33. Neveiksmīgāka izvērtās spēle pret Nīderlandes izlasi, kuru latvieši bija pārspējuši kvalifikācija – 24:32. Savukārt pirmdien pēdējā spēlē Latvijas handbolisti tikai ar vienu vārtu starpību (27:28) piekāpās 2016.gada Eiropas čempionvienībai Vācijai. Eiropas čempionāts handbolā no 9. līdz 26. janvārim notiek Austrijā, Norvēģijā un Zviedrijā.

Dace, sporta kompleksa dežurante

Jā, sekoju. Pagaidām gan mūsējiem īpaši neveicas, taču uzskatu, ka liels panākums jau ir nokļūšana Eiropas čempionāta finālā

 

Agris, būvnieks

Spēlēm līdzi īpaši nesekoju, taču zinu, ka notiek Eiropas čempionāts, un zinu, ka mūsējie tur piedalās.

 

Vlada, skolniece

Nē, nesekoju. Mani vairāk interesē citi sporta veidi – florbols, basketbols.

 

Dace, finansiste

Es pati esmu bijusi handboliste, bet šobrīd nesanāk spēles paskatīties. Es zinu, ka viņi zaudēja Nīderlandei, bet pašas spēles nav bijusi iespēja noskatīties.

 

Viktors, autovadītājs

Zinu, ka notiek čempionāts. Vispār jau cenšos visu laiku sekot līdzi sporta notikumiem, bet šobrīd darba dēļ vairāk sanāk skatīties volejbolu un futbolu.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.