Menu
 

Berģos pasniegtas Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Jātnieku federācija Foto - Latvijas Jātnieku federācija

Sestdien kultūras namā “Berģi” notika Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) Gada balvas pasniegšanas svinīgā ceremonija, kurā piedalījās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš, LJF prezidents Agris Blaus un LJF ģenerālsekretāre Kristīne Lisovska. 

Kā informēja LJF preses dienestā, tika apbalvoti Latvijas labākie LJF sportisti, kuri piedalījušies konkursos "Gada Latvijas labākais jātnieks 2019" un "Gada Latvijas labākais pajūgu braucējs 2019".  Laureātu vidū ir ievērojams skaits Pierīgas jātnieku sporta klubu pārstāvju no Mārupes, Garkalnes, Ķekavas, Baldones, Babītes novadiem.

Aizgājušais 2019.gads Latvijas sportistiem bija panākumiem bagāts. Arī visās jāšanas sporta disciplīnās tika izcīnīti izcili rezultāti, bet 2019.gads Latvijai viennozīmīgi tika aizvadīts olimpiskajā zīmē. Tostarp starptautiskajās paralimpiskās iejādes sacensībās “CPEDI 3* Waregem” Beļģijā Latvijas sportists Rihards Snikus ar King of the Dance izcīnīja vairākas godalgas un uzvaru. Tās bija vienas no kvalifikācijas sacensībām Tokijas 2020.gada olimpiskajām spēlēm, un tajās piedalījās 95 jātnieki no daudzām pasaules valstīm. Eiropas čempionātā Roterdamā Snikus ieguva bronzu “Individual Championship” testā ar pārliecinošu rezultātu 74,821%, iegūstot kvalifikāciju Tokijas paralimpiskajām spēlēm.

Balvu par mūža ieguldījumu jāšanas sporta attīstībā saņēma Maija Kleinberga – tiesnese, trenere, zirgu īpašniece un bijusī sportiste. Speciāla balva par aktīvu darbu sporta centrā "Klieisti" tika pasniegta Indrai Gabaliņai.

Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas ieguvēji 2019. gadā

KONKŪRS

Pieaugušie

1

   Kristaps Neretnieks

   Baltic Equestrian Team

2

   Laura Penele

   ZS Lielceri

3

   Santa Šteinberga

   Rīgas JSK

Jaunie jātnieki

1

   Sabīne Siliņa

   JSK Mežstrazdiņi

2

   Mārtiņš Ernests Pilders

   ZA Burtnieki

3

   Elīna Kaimiņa

   JSK Princis

Juniori

1

   Una Adamoviča

   JSK Kriķi

2

   Elizabete Krista Juraša

   Golden Equestrian Club

3

   Agnese Kroiča

   Veti Active

Bērni

1

   Laura Luīze Leinerte

   Rīgas JSK

2

   Madara Pētersone

   JSK Princis

3

   Tīna Dreimane

   JJSK Meždruvas 1

Tautas klase

1

   Kristīne Egle

   JSK TopSport

2

   Terēze Zalte

   Golden Equestrian Club

3

   Anete Potošova

   JSK Eminent Sport

Amatieri

1

   Līva Girgensone-Čačka

   JSK Mustangs

2

   Unda Egendorfa

   JSK Demora

3

   Marta Brūniņa Buile

   JSK Princis

IEJĀDE

Pieaugušie

1

   Olga Šakurova

   RJSK

2

   Airisa Penele

   ZS Lielceri

3

   Elza Zaķe

   JSK Drostalas

Jaunie jātnieki

1

   Everita Daubure

   LSVK Harmonija

2

   Ilva Lazdiņa

   LSVK Harmonija

3

   Elza Alma Graumane

   ZS Lielceri

Juniori

1

   Sintija Elizabete Apsīte

   SK Reiteri

2

   Aleksandra Sīle

   RJSK

3

   Ieva Renāte Pētersone

   JSB Lagoss Dressage

Bērni

1

   Letīcija Politere

   LLU SK

2

   Anda Cukermane

   Green Horse

3

   Elīna Rubene

   ZS Tīraines staļļi

Amatieri

1

   Dina Endziņa

   JSK Temperaments

2

   Līga Ģīle

   JSK Temperaments

3

   Ance Koškina

   LLU SK

PONIJU JĀŠANA

Ar I grupas ponijiem

1

   Žanete Bitmane

   Brocēnu un Saldus JSK

2

   Līva Dreimane

   JJSK Meždruvas 1

3

   Māra Buša

   JSK Īriss

Ar II grupas ponijiem

1

   Anna Salmiņa

   JSC Kaijas

2

   Ance Aleksandrova

   Brocēnu un Saldus JSK

3

   Heidija Krastiņa

   Brocēnu un Saldus JSK

PARALIMPISKĀ IEJĀDE

Paralimpiskā iejāde

1

   Rihards Snikus

   ZS Tīraines staļļi

Paralimpiskā iejāde (Atvērtā klase)

1

   Mareks Jedinaks

   JSK Mežstrazdiņi

PAJŪGU BRAUKŠANA

Zirgu vienjūgu klase

1

   Dace Stūre, palīgs Māris Stūris

   SIA Zirgaudzētava Kocēni

2

   Anda Pavlovska, palīgs Kristaps Caune

   Biedrība Horses.eu

3

   Santa Berga, palīgs Māris Bergs

   Biedrība JSK EquiLat

Poniju vienjūgu klase

1

   Renāte Spirģe, palīgs Andris Spirģis

   Biedrība SB Kanu atvars

Zirgu divjūgu klase

1

   Dzintra Blūma, palīgs Inta Vanaga

   Biedrība SB Kanu atvars

Amatieru kategorija

1

   Agnese Bērziņa, palīgs Megija Sargsjane

   Biedrība Horses.eu

2

   Juris Juhņēvičs, palīgs Sabīne Vītola

   Biedrība JSK Laimes zeme

Jauno braucēju klase

1

   Megija Sargsjane, palīgs Agnese Bērziņa

   Biedrība Horses.eu

2

   Loreta Aleksejeva, palīgs Iveta Aleksejeva

   Biedrība SB Kanu atvars

3

   Sabīne Vītola, palīgs Juris Juhņēvičs

   Biedrība JSK Laimes zeme

Bērnu kategorija

1

   Grēta Salmane, palīgs Anita Tašiņa

   SIA Caballos

2

   Laima Hamitova, palīgs Dzintra Blūma

   Biedrība SB Kanu atvars

3

   Sindija Alksne, palīgs Juris Juhņēvičs

   Biedrība JSK Laimes zeme

Jauno zirgu/poniju klase

1

   Anita Tašiņa, palīgs Zigmunds Tašiņš

   SIA Caballos

2

   Dzintra Blūma, palīgs Sintija Varnovska

   Biedrība SB Kanu atvars

LABĀKAIS JAUNZIRGS KONKŪRĀ

Andžella N (LS). Audzētājs Gunārs Laizāns, īpašnieks SIA IGL Vet Serviss, jātnieks Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club

LABĀKAIS JAUNZIRGS IEJĀDĒ

Latoki Secret (LS /7 gadi). Audzētājs Gunita Bendrupa, īpašnieks Airisa Penele, jātnieks Airisa Penele ZS Lielceri

Cloud Dancer (LS /4/5 gadi). Audzētājs Laime Eihmane, īpašnieks Laima Eihmane, jātnieks Raina Šmelde JSK Reiteri

LABĀKAIS JAUNZIRGS PAJŪGU BRAUKŠANĀ

Mokka (LS /5 gadi). Audzētājs Zane Krūmiņa, īpašnieks Anita Tašiņa

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.