Pierīgas skolēnu sporta spēles atsākas ar siguldiešu uzvaru volejbola turnīrā

Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde Foto - Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Jaunā gada Pierīgas skolēnu sporta spēļu pirmajās sacensībās – volejbola turnīrā vecākās A  grupas jauniešiem Mārupē – pirmo vietu izcīnījuši Siguldas Valsts ģimnāzijas puiši. 21.janvārī Zvejniekciemā volejbola turnīrā sacentīsies B vecuma grupas zēni, bet 28.janvārī Ādažos – B grupas meitenes.

Turnīrā Mārupes vidusskolā piedalījās septiņu Pierīgas mācību iestāžu komandas, kas priekšsacīkstēs divās apakšgrupās spēlēs līdz diviem uzvarētiem setiem cīnījās par vietām pusfinālā. A grupā divas uzvaras 2:0 izcīnīja Siguldas ģimnāzisti, bet spēlē par otro vietu Zvejniekciema vidusskolas puiši ar 2:1 pārspēja Mārupes Valsts ģimnāziju.

Savukārt B grupā pirmās divas vietas ieguva Ādažu Brīvās Valdorfa skolas un Ropažu novada vidusskolas vienības. Trešajā vietā ierindojās Ulbrokas vidusskolas skolnieki, bet ceturtajā palika Babītes vidusskola, kas līdz ar to turnīru noslēdza pēdējā septītajā vietā.

Pusfinālos siguldieši ar 2:0 pieveica ropažniekus, bet Zvejniekciema vidusskolnieki ar 2:1 Ādažu vidusskolas komandu.

Finālspēlē par piekto vietu apakšgrupu trešo vietu ieguvēju starpā Mārupes Valsts ģimnāzija divos setos pieveica Ulbrokas vidusskolu. Mačā par trešo vietu Ādažu Brīvā Valdorfa skolas volejbolisti ar 2:0 pārspēja Ropažu vidusskolēnus. Visbeidzot  galvenajā finālā Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda uzvaru sēriju turpināja ar pārliecinošu panākumu 2:0 (21:10, 21:8) pār Zvejniekciema vidusskolas vienību.