Florbolistiem uzvaras Carnikavā, Baložos un Ikšķilē

Foto - floorball.org Foto - floorball.org

Uzvaras kārtējās Rīgas atklātā florbola čempionāta spēlēs savās mājās izcīnījuši visi trīs Pierīgas klubi. Carnikavas, Baložu un Ikšķiles komandas neilgi pirms pamatturnīra beigām atrodas tabulas pirmajā piecniekā.

Florbola klubs “Carnikava” ceturtdien savā laukumā uzņēma FK “Jūrmala” florbolistus un rezultatīvā spēlē guva uzvaru 13:9. Mājinieku rindās izcēlās Dēvids Osītis, kura kontā pieci gūti vārti un piecas rezultatīvas piespēles. Jānim Boroduškam 4+2, Rolandam Gustavam Vaivadam 1+3.

FBK “Baloži” florbolistiem mačā pret Armijas florbola klubu izdevās atspēlēt četru vārtu deficītu (5:9) un, pēdējās 12 minūtēs iemetot piecus golus pēc kārtas, svinēt uzvaru 12:10 (Rendijam Gulbim 4+0, Oskaram Eglītim 3+1).
Līdzīgā kārtā FK “Ikšķile” guva panākumu pār Jelgavas novada kluba “JeNo” otro komandu – astoņas minūtes līdz beigām rezultāts bija neizšķirts 5:5, bet beigās uzvara 10:5 (Alvim Dālem 2+3, Elvijam Pinkam 2+1, Tomam Dālem un Raimondam Zemzālem pa 2+0).

Rīgas čempionāta tabulā pārliecinoši līderi ir “Labi būs/R1TV.LV” florbolisti – 13 uzvaras 13 spēlēs. FK “Carnikava” ar 11 uzvarām 14 mačos ir otrajā vietā, FBK “Baloži” ar tādu pašu bilanci ceturtajā vietā, bet FK “Ikšķile” ar 10 uzvarām piektajā vietā. Pamatturnīrā vairumam komandu atlicis aizvadīt 2-3 spēles.